Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин: "Поки не пізно, треба зійти із плакатів зовнішньої реклами, з телеекранів та побачити, як і чим живе країна".

02.11.2018

Останнім часом про це гірко кажуть люди у сільській місцевості, особливо самотні літні жінки. На кожній зустрічі доводиться чути одне й те ж: як вижити на 1500 грн. пенсії? Чому закриваються поштові відділення, відміняються зупинки потягів на невеличких станціях, призупиняють роботу вантажні термінали? Як вижити без аптек, ФАПів та амбулаторій, без автобусного сполучення з райцентром? Особливо на фоні вихвалянь державних керманичів про небачений розмах дорожнього будівництва та ремонтів доріг. Де все це? У якій країні?
Маніпуляції, жонглювання реформаторською риторикою, наповнення інформації від влади брехнею сприймаються на місцях як жорстокість державних керманичів до власного народу.
Негатив, в якому нинішня влада навчилася жити й правити, видається як вище благо для країни. Додаймо до цього поділ її на «своїх» та «чужих» і отримаємо гірку реальність нашого сьогодення.
Поки не пізно, треба зійти із плакатів зовнішньої реклами, з телеекранів та побачити, як і чим живе країна. А країна – це прості громадяни. Завтра вже може бути пізно.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".