Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА ЗА ЖОВТЕНЬ 2018 року

05.11.2018

Брав участь у всіх пленарних засіданнях Верховної Ради України та роботі Комітету з питань освіти та науки. Розглянув 279 листів та заяв громадян, підготував та направив в органи влади 197 депутатських звернень.
Подав до Верховної Ради України 10 депутатських запитів, виступив співавтором трьох законопроектів.
Особисто надав 15000 грн. матеріальної підтримки, а через місцеві органи влади – 45 тис.грн. 134 заявникам сприяв к проведенні необхідних обстежень, консультацій та лікувань, розв’язанні інших нагальних, зокрема земельних, питань.
Десять днів працював безпосередньо на окрузі, провів 36 зустрічей, прийняв 85 виборців.
Зокрема, взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівника освіти Новоград-Волинського району. Вручив 22 нагороди і відзнаки. З нагоди 90-річчя Житомирського агротехнічного коледжу вручив колективу відзнаки НАПНУ та заохочення 10 студентам.
Зустрічався з громадою села Киянка та педколективом школи. Вручив Грамоту Національної академії педагогічних наук України вчителю фізичної культури Чижук Олегу Васильовичу та медаль 50 років операції «Дунай» Свідерському Владиславу Адольфовичу (жителю с.Будо-Бобриця Ємільчинського району), для школи – продукти.
Відвідав Березівський психоневрологічний інтернат, передав 100 кг цукру та 50 кг борошна.
В селищі Бараші під час зустрічі з педагогічним колективом школи вручив Грамоту НАПНУ вчителю української мови та літератури Демченко Оксані Станіславівні.
Зустрічався з педагогічним колективом Яблунецької ЗОШ та працівниками станції Яблунець. Вручив Карпенко Лідії Францівні Почесну грамоту НАПНУ, школі – цукор.
В с.Дідовичі спілкувався із жителями. Дошкільному навчальному закладу передав солодощі та цукор.
Відвідав Токарівську ЗОШ та зустрівся з жителями села, надав підтримку школі та ДНЗ.
Ознайомився з освоєнням коштів держсубвенції Жолобенською сільською радою (У 2016-2017 рр. – 380 тис. грн. на капітальний ремонт Будинку культури та 72 тис. грн. для придбання обладнання для установ сільської ради). Відвідав ДНЗ, привітав дітей.
Благодійний фонд «Майбутнє Полісся» згідно програми «Медичний проект» забезпечив обстеження та консультації лікарів офтальмологів в громадах сіл Великий Луг, Соколів, Стрибіж Пулинського району та сіл Суємці, Острожок Баранівського району. Обстежено 98 чоловік. Малозабезпеченим жителям передано одяг.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 107 жителів округу. 

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".