Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ТАЛАНТІВ В УКРАЇНІ БАГАТО, А ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ МАЛО

10.12.2018

Можливо тому держава й не звертає уваги на талановитих дітей і діє за принципом: оскільки їх багато, хтось таки проб’ється самотужки. І цього буде достатньо. Отже треба констатувати: досягнення у цій сфері – це не результат діяльності влади, а на противагу їй. Заслуги в цьому – батьків, педагогів-подвижників і частково місцевої влади, якщо вона прихильна до підростаючого покоління.
Наочне підтвердження такої закономірності відчув на заходах з нагоди 50-річчя Баранівської школи мистецтв. Багатогранні таланти, випромінення високих устремлінь, горді батьки й педагоги. І обмежені можливості – в інструментах, можливостях тощо.
Водночас виділяються державні кошти, доволі значні – до 30 млн. гривень, на спорудження прозорих офісів. Це що першочергова потреба?
У тій же Баранівці, Новоград-Волинському. Скажімо, в останньому вкрай не вистачає площ для Центру реабілітації дітей з особливими потребами. Останнім часом з моєю допомогою придбано багато сучасного обладнання для Центру, а розміщувати його немає де. Зате ударними темпами зводиться прозорий офіс…
Запропонував перепрофілювати подібні будівництва під потреби дітей. Думають! Але очевидно, що не хочуть. Для них головне бути в «тренді» реформ.
Вважаю, що в цьому питанні громади і люди мають зайняти більш наступальну позицію.
Передав Баранівській школі мистецтв сертифікат на фортепіано, яке буде поставлено у січні 2019 року, вручив заохочення педагогам і учням, а також святковий торт (короткий фотозвіт додаю).

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
КОНСТИТУЦІЙНИЙ УЛЬТИМАТУМ

19.08.2019 

Господь зробив Україні два подарунка, які водночас стали її прокляттям: родючий чорнозем і позицію серединної землі, яка стала фронтиром між цивілізаціями.