Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ТАЛАНТІВ В УКРАЇНІ БАГАТО, А ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ МАЛО

10.12.2018

Можливо тому держава й не звертає уваги на талановитих дітей і діє за принципом: оскільки їх багато, хтось таки проб’ється самотужки. І цього буде достатньо. Отже треба констатувати: досягнення у цій сфері – це не результат діяльності влади, а на противагу їй. Заслуги в цьому – батьків, педагогів-подвижників і частково місцевої влади, якщо вона прихильна до підростаючого покоління.
Наочне підтвердження такої закономірності відчув на заходах з нагоди 50-річчя Баранівської школи мистецтв. Багатогранні таланти, випромінення високих устремлінь, горді батьки й педагоги. І обмежені можливості – в інструментах, можливостях тощо.
Водночас виділяються державні кошти, доволі значні – до 30 млн. гривень, на спорудження прозорих офісів. Це що першочергова потреба?
У тій же Баранівці, Новоград-Волинському. Скажімо, в останньому вкрай не вистачає площ для Центру реабілітації дітей з особливими потребами. Останнім часом з моєю допомогою придбано багато сучасного обладнання для Центру, а розміщувати його немає де. Зате ударними темпами зводиться прозорий офіс…
Запропонував перепрофілювати подібні будівництва під потреби дітей. Думають! Але очевидно, що не хочуть. Для них головне бути в «тренді» реформ.
Вважаю, що в цьому питанні громади і люди мають зайняти більш наступальну позицію.
Передав Баранівській школі мистецтв сертифікат на фортепіано, яке буде поставлено у січні 2019 року, вручив заохочення педагогам і учням, а також святковий торт (короткий фотозвіт додаю).

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
НИНІШНІ ОЧІКУВАННЯ УКРАЇНЦІВ

14.01.2019 

На президентських виборах вирішальне значення мають змістовні структури масової свідомості та колективного несвідомого