Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ХТО ГАЛЬМУЄ ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД !?

01.02.2018

Як сталося так, що ми просто змушені випрошувати в чиновників зробити для нас те, для чого ми їх власне й обрали? І чому ми й досі не хочемо змінити існуючий ганебний стан справ у відношеннях між владою й громадою?

Чому всупереч існуючому процесу державотворення розвинених країн (який бере за основу Україна) і всупереч нашій Конституції (ст.5, 140, 143) на всіх рівнях саботується процес створення територіальних громад?

Чому під поняттям Територіальна Громада виступає місцева рада і її голова, які, фактично, узурпують владу на місцевому рівні!

Територіальна громада, це не тільки мешканці, об’єднанні постійним місцем проживання. Це перш за все об’єднання однодумців, у яких є спільні інтереси, спільні цінності, спільна самоідентифікація зі своєю громадою і звичайно – усвідомлення спільної власності, що є на цій території, а також плану, як використовуючи спільні ресурси, примножити його і таким чином зробити життя всіх мешканців і кожного особисто більш щасливим.

Тільки в процесі колективного усвідомлення стану проблем тієї чи іншої території, причин їх виникнення і звичайно усвідомлення шляхів їх подолання – народжується Справжня Громада. І тільки в цьому процесі жителі Територіальної Громади створюють для себе владні органи, які покликані допомогти членам громади реалізувати задумане.

А що ми маємо на сьогодні? Місцеві ради, виконкоми і голови – є, а самих Громад, які їх створюють – немає! 

P.S. Я, до прикладу, як і всі мешканці рідного і любого нами села Королівка Макарівського р-ну, що на Київщині і досі не знаю, яке майно є в нашій комунальній власності? Якій є бюджет і як він формується? Хто і скільки з місцевих підприємств сплачує податків? Куди в решті решт ідуть ці кошти?

Олексій Якименко

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Ще раз про тер.громади

17.09.2018 

Територіальна громада міста Києва, по-суті, носить другорядний у порівнянні з іншими суб'єктами міської влади характер