Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
УСПІХИ, ЯКИХ ВЖЕ НЕ МОЖНА НЕ ПОМІТИТИ

14.02.2018

У середні віки переможці мали право трьох днів на пограбування переможеного міста. А його жителі відчували на собі увесь комплекс провини.
В Україні «переможці» користуються цим правом вже понад трьох років. І увесь цей час народ спокутує гріхи «папередников».
Виходить, що нинішні можновладці не просто «шанують» традиції давно минулих літ, а невпинно й прогресуюче їх «удосконалюють». І досягли в цьому шалених «успіхів», масштаби яких, нарешті, помітили євродрузі та, зрештою, всі інші друзі України. Мабуть, через переживання почали, нарешті, наполегливо рекомендувати і застерігати «переможців», щоб ті не надірвалися від такої «непосильної праці». 
Адже навіть коли раптом трапиться диво і припинять красти в таких «реформаторських» масштабах, то рівня 2013 року країна зможе досягти не раніше 2025 року.

Володимир Литвин, голова Народної Партії

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...