Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
УСПІХИ, ЯКИХ ВЖЕ НЕ МОЖНА НЕ ПОМІТИТИ

14.02.2018

У середні віки переможці мали право трьох днів на пограбування переможеного міста. А його жителі відчували на собі увесь комплекс провини.
В Україні «переможці» користуються цим правом вже понад трьох років. І увесь цей час народ спокутує гріхи «папередников».
Виходить, що нинішні можновладці не просто «шанують» традиції давно минулих літ, а невпинно й прогресуюче їх «удосконалюють». І досягли в цьому шалених «успіхів», масштаби яких, нарешті, помітили євродрузі та, зрештою, всі інші друзі України. Мабуть, через переживання почали, нарешті, наполегливо рекомендувати і застерігати «переможців», щоб ті не надірвалися від такої «непосильної праці». 
Адже навіть коли раптом трапиться диво і припинять красти в таких «реформаторських» масштабах, то рівня 2013 року країна зможе досягти не раніше 2025 року.

Володимир Литвин, голова Народної Партії

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
БОРОТЬБА ЗА ПОЗИТИВ

16.03.2018 

Хочете знати, де справжній позитив? Шукайте його там, де не нудно, де драйв, де енергія, де сексуальність, де краса, де добро. Робіть цікаві речі, женінь геть нудних людей, не вірте тим, хто нудить