Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
БРЕХНЯ У РАНЗІ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ

01.03.2018

БРЕХНЯ У РАНЗІ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ

Міністр закордонних справ Нідерландів пішов у відставку через, здавалося б, «дитячі пустощі» - розповідь про неіснуючу зустріч з Путіним, на якій той оповідав про плани Росії на пострадянський простір. Міністр це мотивував тим, що урядовець повинен мати бездоганну репутацію, хоча фактично на його захист виступив Прем’єр-міністр. 
В Україні політики і особливо урядовці брешуть на кожному кроці, десятки разів на день, і з них «як з гуся вода». Навпаки, чим гучніше базікання, тим краще для рейтингу. Наочний приклад: розрекламований закон про підвищення пенсій, який все ще подається як велика реформа. А насправді обертається фактичним підвищенням пенсійного віку, жалюгідним додатком до пенсій, заморожуванням їх індексації і, по суті, зменшенням на третину пенсій тим, хто буде виходити на неї після «великого реформаторського» закону. При цьому значна частина людей, йдеться насамперед про колишніх військовослужбовців та працівників силових структур, взагалі не отримала перегляду своїх пенсій. 
Приклади такого блюзнірства можна наводити до безкінечності. 
Чому так відбувається? Очевидно тому, що брехня в Україні сьогодні зведена в ранг державної політики і набула масового виміру. А отже сприймається як природне середовище нашого життя. 
Куди тут Європі тягатися з українськими політиками?! Тим більше, що вони вже Європу собі створили, а людей заганяють в азіатчину, бо так легше панувати.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії 

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
НИНІШНІ ОЧІКУВАННЯ УКРАЇНЦІВ

14.01.2019 

На президентських виборах вирішальне значення мають змістовні структури масової свідомості та колективного несвідомого