Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
РАДІСТЬ ВЛАДИ – НА КОРИСТЬ ЛЮДЯМ

01.03.2018

 

Влада радіє з приводу перемоги над Газпромом РФ відповідно до рішення Стокгольмського арбітражного суду. Ми також усі тішимося, що Україні Газпром повинен заплатити 2,56 млрд доларів США. А це - 69,12 млрд грн відповідно!
Правда, чомусь переможці раптом забули обіцянки: у випадку позитивного рішення зменшити ціну на газ для населення. І в заявах найвищого рівня, щодо «торжества правди» про це жодного слова. Більше того, урядовці налаштовані на підвищення тарифів. 
Тому усім миром треба нагадати владі про необхідність дотримуватися обіцянок. Адже окрім усього іншого, високий суд виходив з того, що українці не можуть і не повинні сплачувати непідйомні тарифи. 
Звертаюсь до людей, організацій, органів місцевої влади та самоврядування надсилати вимоги, звернення щодо вирішення цього болючого питання. В іншому випадку байдужість поставить усіх на коліна. А цього не повинно бути.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...