Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
РАДІСТЬ ВЛАДИ – НА КОРИСТЬ ЛЮДЯМ

01.03.2018

 

Влада радіє з приводу перемоги над Газпромом РФ відповідно до рішення Стокгольмського арбітражного суду. Ми також усі тішимося, що Україні Газпром повинен заплатити 2,56 млрд доларів США. А це - 69,12 млрд грн відповідно!
Правда, чомусь переможці раптом забули обіцянки: у випадку позитивного рішення зменшити ціну на газ для населення. І в заявах найвищого рівня, щодо «торжества правди» про це жодного слова. Більше того, урядовці налаштовані на підвищення тарифів. 
Тому усім миром треба нагадати владі про необхідність дотримуватися обіцянок. Адже окрім усього іншого, високий суд виходив з того, що українці не можуть і не повинні сплачувати непідйомні тарифи. 
Звертаюсь до людей, організацій, органів місцевої влади та самоврядування надсилати вимоги, звернення щодо вирішення цього болючого питання. В іншому випадку байдужість поставить усіх на коліна. А цього не повинно бути.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".