Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
В УСІХ БІДАХ ВИННІ КОЛИШНІ. ТОМУ НИНІШНІ ПОВИННІ ПРОДОВЖУВАТИ «РЕФОРМАТОРСЬКУ» ДІЯЛЬНІСТЬ

23.03.2018

Скільки можна списувати все на колишніх?! Подібне торохтіння та марнотратство високооплачуваного депутатського часу у формі навіжених заяв, які нічого нового і корисного для людей та країни не несуть, лунають чи не кожного засідання Верховної Ради. Таке собі грубе нетримання мови. Як тут не згадати слова Моріса Дрюона із «Проклятих королів»: навіть святі Петро і Павло не змогли б довести, що вони не єретики, повернися вони в цей світ і постань вони перед обвинувачами.

Нинішні європейські прогресивні, із суттєвими «реформаторськими» схильностями (ближче до суті – відхиленнями), трудяться у поті чола вже майже повний виборчий термін. Дехто з них так стрімко і кричуще «реформувався» зовні особисто, що не зрозуміло, чи це нервове, чи прямий вплив їх власного локального покращення? З енергією, гідною кращого застосування, продовжують скидати власну професійну неміч та невігластво на минуле, яке підступно, в особі конкретних представників злочинної влади, руйнує всі їх благородні заклинання й наміри. Не поспішають позбутися такої вигідної аргументації, яка, за умови правильного емоційного оснащення, дає гідну відсіч будь-яким незручним закликам щодо своєї причетності до жахливого падіння країни у прірву. Проте на все свій час і з моменту форсованого «Исхода» тих, які у «всьому винні» минуло чотири роки.

То невже всі потрясіння останніх років наш люд отримав у спадщину?! А, можливо, всі ми ідіоти, які цього не розуміють, як і не бачать результати реформ?

Схоже, що нас таки тримають за ідіотів, коли вже 13 міністрів закордонних справ країн ЄС підписали спільну позицію: нинішня влада зробила блискучі реформи. Тож потрібно утримуватися від підтримки популістів. І створити всі умови, щоб нинішні керівники довели усі справи до «щасливого фінішу».

Фактично це є нічим іншим як свідченням позиції партнерів України: всі чинні мають залишатися на своїх посадах і повністю виконати те, що їм було приписано. Отже, за український народ вже вирішено, що «коней на переправі не міняють».
Оце і є демократія. Звісно, вищого, європейського виміру.
Згадаймо, що колись говорив один знаковий діяч: негідники, але наші негідники.

Висновок: усі, хто проти цієї влади – популісти. У кращому випадку. А у нас поголівно всі популісти.

Р.S. Добре (для влади), що підвернулися викохана нею ж Н.Савченко. Є на кого каналізувати інформаційні потоки. За вже добре перевіреною установкою: немає хліба, дай видовищ.

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019