Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
В УСІХ БІДАХ ВИННІ КОЛИШНІ. ТОМУ НИНІШНІ ПОВИННІ ПРОДОВЖУВАТИ «РЕФОРМАТОРСЬКУ» ДІЯЛЬНІСТЬ

23.03.2018

Скільки можна списувати все на колишніх?! Подібне торохтіння та марнотратство високооплачуваного депутатського часу у формі навіжених заяв, які нічого нового і корисного для людей та країни не несуть, лунають чи не кожного засідання Верховної Ради. Таке собі грубе нетримання мови. Як тут не згадати слова Моріса Дрюона із «Проклятих королів»: навіть святі Петро і Павло не змогли б довести, що вони не єретики, повернися вони в цей світ і постань вони перед обвинувачами.

Нинішні європейські прогресивні, із суттєвими «реформаторськими» схильностями (ближче до суті – відхиленнями), трудяться у поті чола вже майже повний виборчий термін. Дехто з них так стрімко і кричуще «реформувався» зовні особисто, що не зрозуміло, чи це нервове, чи прямий вплив їх власного локального покращення? З енергією, гідною кращого застосування, продовжують скидати власну професійну неміч та невігластво на минуле, яке підступно, в особі конкретних представників злочинної влади, руйнує всі їх благородні заклинання й наміри. Не поспішають позбутися такої вигідної аргументації, яка, за умови правильного емоційного оснащення, дає гідну відсіч будь-яким незручним закликам щодо своєї причетності до жахливого падіння країни у прірву. Проте на все свій час і з моменту форсованого «Исхода» тих, які у «всьому винні» минуло чотири роки.

То невже всі потрясіння останніх років наш люд отримав у спадщину?! А, можливо, всі ми ідіоти, які цього не розуміють, як і не бачать результати реформ?

Схоже, що нас таки тримають за ідіотів, коли вже 13 міністрів закордонних справ країн ЄС підписали спільну позицію: нинішня влада зробила блискучі реформи. Тож потрібно утримуватися від підтримки популістів. І створити всі умови, щоб нинішні керівники довели усі справи до «щасливого фінішу».

Фактично це є нічим іншим як свідченням позиції партнерів України: всі чинні мають залишатися на своїх посадах і повністю виконати те, що їм було приписано. Отже, за український народ вже вирішено, що «коней на переправі не міняють».
Оце і є демократія. Звісно, вищого, європейського виміру.
Згадаймо, що колись говорив один знаковий діяч: негідники, але наші негідники.

Висновок: усі, хто проти цієї влади – популісти. У кращому випадку. А у нас поголівно всі популісти.

Р.S. Добре (для влади), що підвернулися викохана нею ж Н.Савченко. Є на кого каналізувати інформаційні потоки. За вже добре перевіреною установкою: немає хліба, дай видовищ.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".