Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
«ОДА» НАПЛЮВАТЕЛЬСТВУ НА ЛЮДЕЙ

05.03.2018

Чергова година запитань до Уряду і чергове глибоке розчарування. Вже не вистачає сил слухати міністрів, які абсолютно не володіють ситуацією, не знають реальний стан справ на місцях по лінії їх «парафій». На жодне із запитань не можна отримати конкретну відповідь – або загальні фрази, або екскурс, апеляції до того, як погано було вчора. Правда, останнім часом звучить мантра про величезні кошти в ОТГ та органах самоврядування, а «негідники» в особі їх керівників нічого не роблять.
Поставив два запитання:

1. Чому субвенції з держбюджету на заробітну плату вчителям і медикам (а це зобов’язання виключно держави в особі Уряду) виділяються не в повному обсязі? Приклад – Баранівська ОТГ. Чи не є це примушуванням Києва, щоб у такий спосіб місцеві керівники «оптимізували» заклади освіти і охорони здоров’я шляхом їх ліквідації в обсягах їх недофінансування?
2. Як комунальним закладам забезпечувати населення теплом, світлом, водою та каналізацією, коли кошти з держбюджету пільговим категоріям не виділяються? У той же час Нафтогаз регулярно і неухильно нараховує штрафи підприємствам за борги за газ, вганяючи їх в банкрутство і відповідно відключення будівель та позбавлення людей послуг.

Скажімо, у м.Новоград-Волинському, у якому більшість складають пільговики. А їх забезпечення, це, знову ж таки, зобов’язання держави. 
Відповіді були такі: на місцях є кошти, треба краще працювати і т. д. і т. п… Утім, перший заступник В.Гройсмана пообіцяв провести з цього приводу нараду і запросити на неї мене.
Але ж чекати ФАПи, лікарні і підприємства, зрештою – люди, не можуть.
А їм що? Вони реформатори, наділені довірою людей.
Терпіти чи ні – відповідь за Вами.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...