Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
«Дерибан» за зачиненими дверима ?

06.03.2018

2 березня 2018 року відбулась сесія Новобасанської сільської ради об’єднаної територіальної громади Бобровицького району Чернігівської області.

Про скликання сесії стало відомо 1 березня 2018 року так як ніяких повідомлень чи  оголошень на території , що входить до Новобасанської об»єднаної територіальної громади (ОТГ) не було.

На сесію прибули представники громадської організації «Справедливість»,  які  офіційно повідомили секретаря сільської ради -  Гармату В.М.  (котрий  виконує обов’язки голови ради, так як останній судовим рішенням відсторонений від виконання службових обов’язків)  листом  про створення громадської організації. В даному листі містилось прохання надати можливість виступити представникам ГО «Справедливість»  для ознайомлення депутатів щодо  мети  створення організації, її діяльність та надання пропозицій щодо вирішення нагальних проблем, які є в громаді. Одним словом про необхідність налагодження співпраці  між громадською організацією та депутатами сільської ради.

Але депутати, особливо представники фракції  «Батьківщини» , яких в раді переважна більшість, за пропозицією депутата Мороза Олександра Петровича – ген. директора ТОВ «Наташа-агро» (котре входить до складу Українського аграрного холдингу) в  категоричній формі відмовили громадським активістам бути присутніми на сесії. Причиною відмови було наступне:

  • «Члени громадської організації  «Справедливість» прибули на сесію, щоб внести деструктив в її  роботу й зірвати сесію»

  • Представники громадської організації  не була  зареєстровані  для присутності на сесії за 1 добу, як вони записали в регламенті ради.

Але виникає питання  - Як це можна було зробити, коли дату проведення сесії  оголосили менше, ніж за 24 години до часу її проведення?

На наше переконання, сьогодні йде активне втручання великого бізнесу в діяльність ОТГ, нав’язування своїх рішень, котрі б задовольняли їх інтереси. Так, наприклад, стало відомо із регламенту роботи ради,  що у відомстві громади є адміністративна будівля №2 по вул.. Циганівка 27 в с. Нова Басань. Але як і на яких умовах контора приватного підприємства (колишнього колгоспу «Дружба») перейшла в громаду нікому не відомо.

   Тож постає питання – як можна говорити про правомірність і законність рішень  ОТГ, коли засідання сесій відбуваються за закритими дверима, а тим більше коли більшість депутатів було обрано за підтримки партії (в даному випадку -  «Батьківщина») шляхом підкупу виборців. Саме така ситуація зараз в Новобасанській ОТГ.

 

Голова громадської організації «Справедливість»            

Тертій В.І

Члени організації                                                                  

Телятник А.І

Руденко М.Ф

Левченко О.В

Ярош Н.М

Сапон С.В

Дяченко М.П

Конопляник О.І

Тарасенко В.М

Величко О.О

 

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Ще раз про тер.громади

17.09.2018 

Територіальна громада міста Києва, по-суті, носить другорядний у порівнянні з іншими суб'єктами міської влади характер