Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
«Дерибан» за зачиненими дверима ?

06.03.2018

2 березня 2018 року відбулась сесія Новобасанської сільської ради об’єднаної територіальної громади Бобровицького району Чернігівської області.

Про скликання сесії стало відомо 1 березня 2018 року так як ніяких повідомлень чи  оголошень на території , що входить до Новобасанської об»єднаної територіальної громади (ОТГ) не було.

На сесію прибули представники громадської організації «Справедливість»,  які  офіційно повідомили секретаря сільської ради -  Гармату В.М.  (котрий  виконує обов’язки голови ради, так як останній судовим рішенням відсторонений від виконання службових обов’язків)  листом  про створення громадської організації. В даному листі містилось прохання надати можливість виступити представникам ГО «Справедливість»  для ознайомлення депутатів щодо  мети  створення організації, її діяльність та надання пропозицій щодо вирішення нагальних проблем, які є в громаді. Одним словом про необхідність налагодження співпраці  між громадською організацією та депутатами сільської ради.

Але депутати, особливо представники фракції  «Батьківщини» , яких в раді переважна більшість, за пропозицією депутата Мороза Олександра Петровича – ген. директора ТОВ «Наташа-агро» (котре входить до складу Українського аграрного холдингу) в  категоричній формі відмовили громадським активістам бути присутніми на сесії. Причиною відмови було наступне:

  • «Члени громадської організації  «Справедливість» прибули на сесію, щоб внести деструктив в її  роботу й зірвати сесію»

  • Представники громадської організації  не була  зареєстровані  для присутності на сесії за 1 добу, як вони записали в регламенті ради.

Але виникає питання  - Як це можна було зробити, коли дату проведення сесії  оголосили менше, ніж за 24 години до часу її проведення?

На наше переконання, сьогодні йде активне втручання великого бізнесу в діяльність ОТГ, нав’язування своїх рішень, котрі б задовольняли їх інтереси. Так, наприклад, стало відомо із регламенту роботи ради,  що у відомстві громади є адміністративна будівля №2 по вул.. Циганівка 27 в с. Нова Басань. Але як і на яких умовах контора приватного підприємства (колишнього колгоспу «Дружба») перейшла в громаду нікому не відомо.

   Тож постає питання – як можна говорити про правомірність і законність рішень  ОТГ, коли засідання сесій відбуваються за закритими дверима, а тим більше коли більшість депутатів було обрано за підтримки партії (в даному випадку -  «Батьківщина») шляхом підкупу виборців. Саме така ситуація зараз в Новобасанській ОТГ.

 

Голова громадської організації «Справедливість»            

Тертій В.І

Члени організації                                                                  

Телятник А.І

Руденко М.Ф

Левченко О.В

Ярош Н.М

Сапон С.В

Дяченко М.П

Конопляник О.І

Тарасенко В.М

Величко О.О

 

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".