Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
«ПРИКРУТИ» МІЗКИ - ДОПОМОЖИ ВЛАДІ «ДОРЕФОРМУВАТИ» КРАЇНУ

07.03.2018

Загострення газового питання вдихнуло нове життя в ряд вже риторичних запитань, як до влади, так і до тих, хто безпосередньо керує питаннями газопостачання країни.

1. Чому попри всі високі запевнення щодо достатнього обсягу газу у підземних сховищах, країна виявилась не готовою пройти опалювального сезону без «прикрути»? Чому звичайні українці мають «прикручувати» та «затягувати» все, що вже не затягується, в той час, як, наприклад, керівник Нафтогазу встановлює собі заробітну плату в розмірі 19000000 грн (700000$) на рік!? Це, до речі, на пристойному рівні топ-менеджерів кращих європейських компаній. І це без премій, які дорівнюють річному заробітку. Можливо, це пряма дія «європейських» тарифів або їх темна сторона? 
2. Чому Росія є стороною конфлікту, якщо минуло вже майже два роки з того історичного моменту, як наша країна, за словами її керманичів, «злізла з газової голки Росії і ми вже тривалий час споживаємо газ з щедрих родовищ Словаччини! До чого тоді тут Росія?
3. Як так сталося, що Україна, видобуваючи щорічно близько 20 млрд куб. м газу з власних родовищ, якого достатньо для забезпечення потреб населення, вимушена форсмажорно закуповувати газ у Польщі, де аналогічний видобуток газу становить всього 5-6 млрд куб. м газу?

Переконаний, що для більшості відповіді є очевидними, а для кого ні - раджу зменшити споживання телебачення і спостерігати за тим, як влада погодиться на вимогу МВФ підняти ціну на газ для комунальних послуг. Бо це «прикрути» слугувало одній меті: підвести людей до того, що через дії Росії треба прийняти це рішення. І воно буде прийнято, а влада скаже, що вона до цього не має відношення. Терпіть через дії Росії. 
А заяви про те, що 820 днів не брали ні краплини російського газу, дуже швидко забули. Підвели ситуацію до вимоги МВФ.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Ще раз про тер.громади

17.09.2018 

Територіальна громада міста Києва, по-суті, носить другорядний у порівнянні з іншими суб'єктами міської влади характер