Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
«ПРИКРУТИ» МІЗКИ - ДОПОМОЖИ ВЛАДІ «ДОРЕФОРМУВАТИ» КРАЇНУ

07.03.2018

Загострення газового питання вдихнуло нове життя в ряд вже риторичних запитань, як до влади, так і до тих, хто безпосередньо керує питаннями газопостачання країни.

1. Чому попри всі високі запевнення щодо достатнього обсягу газу у підземних сховищах, країна виявилась не готовою пройти опалювального сезону без «прикрути»? Чому звичайні українці мають «прикручувати» та «затягувати» все, що вже не затягується, в той час, як, наприклад, керівник Нафтогазу встановлює собі заробітну плату в розмірі 19000000 грн (700000$) на рік!? Це, до речі, на пристойному рівні топ-менеджерів кращих європейських компаній. І це без премій, які дорівнюють річному заробітку. Можливо, це пряма дія «європейських» тарифів або їх темна сторона? 
2. Чому Росія є стороною конфлікту, якщо минуло вже майже два роки з того історичного моменту, як наша країна, за словами її керманичів, «злізла з газової голки Росії і ми вже тривалий час споживаємо газ з щедрих родовищ Словаччини! До чого тоді тут Росія?
3. Як так сталося, що Україна, видобуваючи щорічно близько 20 млрд куб. м газу з власних родовищ, якого достатньо для забезпечення потреб населення, вимушена форсмажорно закуповувати газ у Польщі, де аналогічний видобуток газу становить всього 5-6 млрд куб. м газу?

Переконаний, що для більшості відповіді є очевидними, а для кого ні - раджу зменшити споживання телебачення і спостерігати за тим, як влада погодиться на вимогу МВФ підняти ціну на газ для комунальних послуг. Бо це «прикрути» слугувало одній меті: підвести людей до того, що через дії Росії треба прийняти це рішення. І воно буде прийнято, а влада скаже, що вона до цього не має відношення. Терпіть через дії Росії. 
А заяви про те, що 820 днів не брали ні краплини російського газу, дуже швидко забули. Підвели ситуацію до вимоги МВФ.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".