Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Олівер Кромвель розпускає парламент: «Іменем Божим наказую вам розійтись!»

23.04.2018

Олівер Кромвель розпускає парламент: «Іменем Божим наказую вам розійтись!»

Дивлячись на те, як Верховна Рада без будь-якого опору «реформує» все, що їй накажуть, а тепер взялася вже за «наведення порядку» у релігійному середовищі, згадав промову О. Кромвеля від 20 квітня 1653 року, коли він вирішив припинити безбожну поведінку багатьох парламентарів.

Цитую: «Настав час, коли я змушу вас піти звідси геть. Ви знеславили свої посади, оскільки знехтували моральними цінностями. Ви заплямували це місце своїми гріхами. Ви – збіговисько розкольників та ворогів гідних шани керівників. Ви – зграя жалюгідних найманців, як Ісав, продасте свою країну за миску сочевичної юшки і, як Юда, зрадите свого Бога за кілька срібляків.

Чи залишилася ще у ваших серцях бодай крихта моральності? Чи існує хоча б один порок, якого б ви не мали? У мого коня більше віри, ніж у вас! Золото – це ваш Бог! Чи залишився тут серед присутніх хоч хтось, хто ще не розміняв совість на хабарі? Чи є серед вас людина, яка дбає про добробут Англійської республіки?

Ви – підлі політичні повії! Хіба не ви своїми аморальними законами та злими діяннями спаплюжили це священне місце і перетворили Божий храм на печеру розбійників? Усьому народу ви стали ненависними! Він уповноважив вас розглядати їхні скарги та вирішувати їхні проблеми! Але ви – пропащі люди! Забирайтеся геть! Візьміть отой блазнівський жезл із брязкальцем та замкніть за собою всі двері! 
Іменем Божим наказую вам розійтися!»

Можливо, загострі оцінки до нинішньої Верховної Ради? 
Переконаний: за змістом все звучить сучасно!

Володимир Литвин, Голова Народної Партії 

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...