Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Олівер Кромвель розпускає парламент: «Іменем Божим наказую вам розійтись!»

23.04.2018

Олівер Кромвель розпускає парламент: «Іменем Божим наказую вам розійтись!»

Дивлячись на те, як Верховна Рада без будь-якого опору «реформує» все, що їй накажуть, а тепер взялася вже за «наведення порядку» у релігійному середовищі, згадав промову О. Кромвеля від 20 квітня 1653 року, коли він вирішив припинити безбожну поведінку багатьох парламентарів.

Цитую: «Настав час, коли я змушу вас піти звідси геть. Ви знеславили свої посади, оскільки знехтували моральними цінностями. Ви заплямували це місце своїми гріхами. Ви – збіговисько розкольників та ворогів гідних шани керівників. Ви – зграя жалюгідних найманців, як Ісав, продасте свою країну за миску сочевичної юшки і, як Юда, зрадите свого Бога за кілька срібляків.

Чи залишилася ще у ваших серцях бодай крихта моральності? Чи існує хоча б один порок, якого б ви не мали? У мого коня більше віри, ніж у вас! Золото – це ваш Бог! Чи залишився тут серед присутніх хоч хтось, хто ще не розміняв совість на хабарі? Чи є серед вас людина, яка дбає про добробут Англійської республіки?

Ви – підлі політичні повії! Хіба не ви своїми аморальними законами та злими діяннями спаплюжили це священне місце і перетворили Божий храм на печеру розбійників? Усьому народу ви стали ненависними! Він уповноважив вас розглядати їхні скарги та вирішувати їхні проблеми! Але ви – пропащі люди! Забирайтеся геть! Візьміть отой блазнівський жезл із брязкальцем та замкніть за собою всі двері! 
Іменем Божим наказую вам розійтися!»

Можливо, загострі оцінки до нинішньої Верховної Ради? 
Переконаний: за змістом все звучить сучасно!

Володимир Литвин, Голова Народної Партії 

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Ще раз про тер.громади

17.09.2018 

Територіальна громада міста Києва, по-суті, носить другорядний у порівнянні з іншими суб'єктами міської влади характер