Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Олівер Кромвель розпускає парламент: «Іменем Божим наказую вам розійтись!»

23.04.2018

Олівер Кромвель розпускає парламент: «Іменем Божим наказую вам розійтись!»

Дивлячись на те, як Верховна Рада без будь-якого опору «реформує» все, що їй накажуть, а тепер взялася вже за «наведення порядку» у релігійному середовищі, згадав промову О. Кромвеля від 20 квітня 1653 року, коли він вирішив припинити безбожну поведінку багатьох парламентарів.

Цитую: «Настав час, коли я змушу вас піти звідси геть. Ви знеславили свої посади, оскільки знехтували моральними цінностями. Ви заплямували це місце своїми гріхами. Ви – збіговисько розкольників та ворогів гідних шани керівників. Ви – зграя жалюгідних найманців, як Ісав, продасте свою країну за миску сочевичної юшки і, як Юда, зрадите свого Бога за кілька срібляків.

Чи залишилася ще у ваших серцях бодай крихта моральності? Чи існує хоча б один порок, якого б ви не мали? У мого коня більше віри, ніж у вас! Золото – це ваш Бог! Чи залишився тут серед присутніх хоч хтось, хто ще не розміняв совість на хабарі? Чи є серед вас людина, яка дбає про добробут Англійської республіки?

Ви – підлі політичні повії! Хіба не ви своїми аморальними законами та злими діяннями спаплюжили це священне місце і перетворили Божий храм на печеру розбійників? Усьому народу ви стали ненависними! Він уповноважив вас розглядати їхні скарги та вирішувати їхні проблеми! Але ви – пропащі люди! Забирайтеся геть! Візьміть отой блазнівський жезл із брязкальцем та замкніть за собою всі двері! 
Іменем Божим наказую вам розійтися!»

Можливо, загострі оцінки до нинішньої Верховної Ради? 
Переконаний: за змістом все звучить сучасно!

Володимир Литвин, Голова Народної Партії 

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".