Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
СТРАХ ЯК ПРИРОДНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

04.04.2018

 

У суспільній свідомості сьогодні, як ніколи, домінують зневіра і страх.

І не можна заспокоювати себе тим, що ці явища мають глибокі корені. Справді, для влади страх завжди і скрізь був одним із важливих інструментів забезпечення панування, власного збагачення та контролю за масами.

Проблема в тому, що нинішня влада безпардонно торгує страхами, у тому числі з допомогою необмежених інформаційних можливостей. Завдяки цьому страхи набули тотального характеру і охопили всі сфери людського життя. Суспільство планово вводиться у стресовий стан та психоз, а відповідно прирікається до руху в одному напрямку. Вигідному ляльководам.

Зараз бояться усі і всього. Отже, з країною можна робити, що завгодно, а людей тримати в кошарі та покорі. Це груба версія того, до чого прийшла Україна після усіх тривалих спроб вивільнитися зі страху, отримати нормальну країну.

Розрахунок, очевидно, робиться на те, що заляканий народ погодиться на будь-які дії влади, аж до вимог до неї вживати екстремальні і навіть небезпечні заходи для утримання порядку, забезпечення стабільності.

І це вже виразна перспектива того, що нас може очікувати.

Заспокоювати може хіба що твердження «оптимістів»: боятися треба не того, що є зараз, а того, що може очікувати після цієї влади.

Можливо, саме цього треба боятися насправді? Ствердна відповідь була б бальзамом на «зболені душі» тих, хто нами править.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019