Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЯК ВБИВАЮТЬ КРАЇНУ

05.04.2018

 

У середу, навпаки, відбувся сеанс «підстрибування», щоб показати зверхність над НАБУ і САП, боротьбу бджіл проти меду. Майже неприховано тішилися з конфлікту між керівниками цих структур.

Судячи з настроїв зали, очікувати на прийняття законодавчих актів у сфері підсилення позицій антикорупційних органів – марна справа. У кращому випадку будуть кастровані рішення.

Питання: що отримало суспільство «на виході» за ці два дні «титанічної роботи»?

Чергове опускання країни. Парад лицемірства, спритності, словесного вправляння, блюзнірства. Поглиблення прірви між словесами та практичними діями – на себе і під себе. Куди попередникам братися до нинішніх.

Окрім іншого, у такий спосіб вбивається час і демонструється процес… титанічної роботи. Бо потрібних людям рішень прийняти не можуть, не хочуть та й не вміють.

По середах і п’ятницях взагалі ні на що не можуть спромогтися. Тому й шукають, чим себе зайняти, як продемонструвати процес.

У вівторок і четвер з великими потугами, в результаті десятків голосувань і переголосувань, кнопкодавства намагаються бодай щось вичавити.

Проблеми непідйомних тарифів, мізерних пенсій і зарплат, відсутності мінімальних можливостей збереження людських життів реально мало кого цікавлять.

А тих, хто про це не забуває, самі люди мало підтримують… Мабуть, також втягнулися у видовища. Та, схоже, змирились з тим, що ніколи так не було, щоб ніяк не було, якось воно та й буде.

Володимир Литвин, голова Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".