Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Звіт про депутатську діяльність Володимира Литвина за березень 2018 року

06.04.2018

Звіт про депутатську діяльність
за березень 2018 року

Виборчий округ №65

Брав участь у всіх пленарних засіданнях Верховної Ради України та роботі Комітету з питань освіти та науки. Розглянув 227 листів та заяв громадян, підготував та надіслав до органів влади 119 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 3 депутатські запити та 3 законопроекти.
49 заявникам сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій, лікувань та в інших питаннях. 
Домігся для КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» погашення заборгованості по пільгах та субсидіях за 2017 рік. Така ж робота була проведена щодо підтримки усіх комунальних підприємств округу. Займаюсь вирішенням питання цієї проблеми вже з урахуванням трьох місяців 2018 року. 
Не допустив припинення опалювального сезону у м.Новоград-Волинський та інших населених пунктах у зв’язку що тим, що Кабінет Міністрів не спромігся своєчасно затвердити ліміти на газопостачання.
Вдалося переконати депутатів районної ради щодо прийняття рішення про висловлення недовіри голові Новоград-Волинської РДА за незаконну роздачу земель.
Сприяв у вирішення питання забезпечення скрапленим газом мешканців сіл Велика Горбаша та Мала Горбаша Новоград-Волинського району.
Безпосередньо на окрузі провів зустрічі з громадськістю в усіх районах та містах (12 зустрічей).Прийняв 35 виборців.
Передав для бібліотеки с. Кропивня (Брониківська ОТГ) комп’ютерну техніку.
До 75-ї річниці з дня створення 54 окремого розвідувального батальйону у місті Новоград-Волинському відзначив 10 військовослужбовців.
Виступав з лекціями перед студентами та викладацьким корпусом Вінниці, мав зустрічі з громадськістю.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 87 жителів округу.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".