Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Скрапленого газу немає і не буде, тож заправляйте балони на заправках для автомобілів

16.05.2018

За розмовами і прогнозами про те, що Уряд виконає вимогу МВФ і найближчим часом ціна на побутовий газ зросте щонайменше на 60%, поза увагою залишається інша кричуща проблема. Значна частина населенних пунктів взагалі не газифікована і люди використовують скраплений газ для приготування їжи. Однак придбати його зараз стало практично неможливо. При цьому ціна балону складає до половини пенсії. Я декілька разів звертався до Уряду з цього приводу, реагуючи на скарги жителів округу. Відповіді були такого змісту: це локальна проблема, ми її вже розв’язали, тобто газ підвезли, і не драматизуйте ситуацію. 
Але, судячи з листів, які посипались до мене з цього приводу з усієї країни, - це загальноукраїнська проблема. Наприклад, в останньому листі пенсіонер Погуляйло В.М. з м. Ічня Черніговської області пише: місцеві керівники кажуть – скрапленого газу немає і не буде, тож заправляйте балони на заправках для автомобілів. А це вже подвійний цинізм – як скористається цим самотня пенсіонерка і чому для автомобілів газ є, а для сільського пенсіонера його немає? Схоже, цю категорію влада взагалі списала з будь-яких рахунків, зняла так би мовити з «довольства». 
Знову з цього приводу звернувся до Уряду. Прошу всіх, кому ця тема не байдужа, не мовчати. Інакше виходить, що я один нагнітаю обстановку. До мого останнього листа до Кабінету Міністрів прошу додавайте свої листи, звернення, заяви, вимоги. Може тоді влада почує…

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
Ще раз про тер.громади

17.09.2018 

Територіальна громада міста Києва, по-суті, носить другорядний у порівнянні з іншими суб'єктами міської влади характер