Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Шановні Новоград-Волинці! Дорогі земляки!

22.05.2018

З глибоким смутком та тривогою сприйняв повідомлення про пожежу у Молодіжному центрі в м.Новограді-Волинському. Адже це не лише історична пам`ятка, а й символ міста. Цілком очевидно, що рано чи пізно щось подібне мало трапитися, бо все йшло до того.
Повальна комерціалізація історичної та архітектурної пам’ятки обернулася бідою. Мені особливо прикро, оскільки до ремонтних робіт і реконструкції приміщення мною було докладено багато зусиль, насамперед фінансового характеру.
Ми повинні разом вимагати всебічного і об’єктивного розслідування причин цього лиха. Істина повинна бути встановлена та доведена до громадськості. Простіше все списати на підпал і так би мовити закрити проблему.
Взагалі те, що трапилося, має стати приводом для широкого громадського обговорення організації життєдіяльності міста та ситуації в громаді. Потрібно попередити не лише щось подібне на майбутнє, а й предметно подивитися на вражаючі різного роду факти негативних проявів, зростання злочинності та занедбаності, які різко погіршують атмосферу у Новоград-Волинському.
Нам треба об’єднати зусилля і для відновлення унікальної пам’ятки.
Звертаюся до міської влади, депутатів усіх рівнів, керівників підприємств, установ, організацій, до бізнесу та до всіх людей провести зібрання громадськості для обговорення проблем міста та вироблення узгодженого плану дій для його оздоровлення й розвитку.
Зі свого боку, як завжди, не стоятиму осторонь.

Володимир Литвин, голова Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".