Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗМАГАННЯ У ВІРНОПІДДАНОСТІ

25.05.2018

Заслужений професор Нью-Йоркського та Пристонського університетів Стівен Коен (спеціаліст з російської історії) нещодавно в ході однієї з дискусій зазначав: «У 1990-ті роки проголошені адміністрацією Клінтона «стратегічне партнерство і дружба» з Росією фактично були продиктовані почуттям власної переваги. В умовах, коли після розпаду Радянського Союзу Росія була серйозно ослаблена і перебувала в глибокій кризі, Клінтон продовжував діяти по відношенню до Москви (а завуальовано - і до самого президента Росії Бориса Єльцина) з позиції, яка була заснована на принципі «переможець отримує все». Поки Клінтон обходив фізично хворого і психологічно залежного Єльцина і вводив його в оману в питаннях внутрішньої та зовнішньої політики, полчища американських «радників» отаборилися по всій Росії, щоб точно так же «втручатися» в політику цієї країни. Вони займалися питаннями розробки проектів законів і підручників, підтримували політиків і партії, яким благоволив Вашингтон, і безпосередньо брали участь у фальсифікації результатів перевиборів Єльцина в 1996 році. Багато американців вітали цей успіх в олігархічному розграбуванні найбагатших активів Росії, а деякі навіть забезпечили умови для переведення на Захід і відмивання там цих багатств, нажитих нечесним шляхом. Весь цей час, коли Росія переживала найважчу за післявоєнні роки економічну депресію, коли близько 75% її населення впадало в злидні і зазнавало відповідних соціальних негараздів, Вашингтон підтримував цей процес, називаючи його «переходом до демократії і капіталізму». Все це закінчилося в 1999 році фінансовим крахом Росії…».
Схоже, що і в цьому плані Україна, як і завжди, запізнилася. Та лише зараз проходить подібний етап. Що наочно видно хоча б з останнього прикладу, як під диктування ВР освячує прийняття чутливих законів. Опирається, відтягує, хоча є розуміння, що за неї вже все вирішено. З огляду на таку безвихідь, ключові провідники влади несамовито почали змагатися у демонстрації відданості тим, хто реально здійснює зовнішнє управління країною, і вже неприховано подають себе, як єдино гідних уваги за свою вірнопіддану позицію.
На цьому загальному фоні дивним виглядає ініціювання закону про колаборантство (маючи на увазі жителів Донбасу і Криму). Насправді ж напрацьовують законодавчу базу проти себе. На перспективу.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".