Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за квітень 2018 року

07.05.2018

Виборчий округ №65

Розглянув та опрацював 238 листів та заяв громадян, направив до органів влади 112 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 5 депутатських запитів, вніс 3 законопроекти.
Домігся розгляду та прийняття у першому читанні мого законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (щодо соціального захисту учасників ліквідації аварії на ЧАЕС). Ним, зокрема, передбачається, що «особам, які постійно проживали або постійно працювали чи постійно навчалися на території, яка до 1 січня 2015 року була віднесена до зони посиленого радіоекологічного контролю, за умови, що вони станом на 1 січня 1993 року прожили або відпрацювали чи постійно навчалися в цій зоні не менше чотирьох років і віднесеним до категорії 4 та щодо яких встановлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, видається посвідчення особи, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи категорії І».
На основі моїх звернень матеріальна допомога виборцям через обласний та районні бюджети склала 58 тис. грн. Особисто надав 15 тис. грн. матдопомоги. 57 заявникам сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій ті лікувань. Допоміг з виготовленням робочого проекту з капітального ремонту дахового покриття житлового будинку (ОСББ «НАДІЯ» М.Баранівка). Вчергове «воював» з КМУ з питання забруднення річок Хомора та Случ, а також щодо проблем з недофінансування субвенцій на освіту та охорону здоров’я. 
Безпосередньо на окрузі провів 18 зустрічей, прийняв 45 громадян. Зокрема, у селах Хутір-Мокляки, Підлуби, Горбове Ємільчинського району. Передав школам 150 кг цукру та книги до шкільних бібліотек. З нагоди 55-річчя Ємільчинської музичної школи подарував інструмент «Домбра». Передав комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування» одяг, взуття, ходунки (17 штук), комплекти постільної білизни для потреб малозабезпечених сімей.
Допоміг жительці села Стара Гута Баранівського району з медичним ліжком, а також медичним функціональним ліжком для жителя села Тупальці Новоград-Волинського району, ходунками – для жителя м.Новоград-Волинський.
Для Барвинківської та Федорівської загальноосвітніх шкіл передав 125 кв.м керамічної плитки, Великомолодьківській громаді відповідно 100 кв.м плитки та сантехніку.
Благодійний фонд «Майбутнє Полісся» спільно з психологом провів у школах сіл Андрієвичі, Варварівка, Тетірка, Великий Луг, Першотравенськ, Глибочок, Пилиповичі, Орепи (Ємільчинський, Пулинський, Баранівський, Новоград-Волинський райони) навчання з учнями старших класів з питання професійної орієнтації «Вибір майбутньої професії».
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 97 жителів округу.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".