Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
На арену виходить новий клас – КЛАС ЗАЙВИХ ЛЮДЕЙ

25.06.2018

Упродовж тисячоліть в основі розвитку суспільства лежав поділ на два антагоністичні класи – експлуататорів і експлуатованих. Залежно від володіння або відсторонення від засобів виробництва, суспільство ділилось на рабовласників і рабів, феодалів і селян, буржуазію і пролетаріат.

З набиженням ери робототехніки і штучного інтелекту, суттєво змінюється інснуюча віками парадигма суспільного існування й взаємодії. На арену виходить новий клас – КЛАС ЗАЙВИХ ЛЮДЕЙ. Економічно зайвих людей, оскільки саме в економіці можна алгоритмізувати практично все. Це означає, що без роботи і відповідно без політичного впливу опиняться мільйони (а в світовому масштабі – мільярди) людей.

Клас зайвих людей вже не буде навіть експлуатованим класом – люди будуть просто непотрібні для економіки ні як виробники, ні навіть як споживачі.

Експлуататори вкладали значні кошти в розвиток експлуатованих, бо це було потрібно для розвитку економіки. Якщо навіть такі диктатори, як Гітлер і Сталін, давали людям безоплатну освіту, систему охорони здоров'я, бо державі потрібні були здорові люди зі знаннями та інтелектом для армії та економіки, то вже в недалекому майбутньому ми можемо опинитись в ситуації, коли людина стане взагалі непотрібною (irrelevant) навіть в якості експлуатованої, і тому вкладати в розвиток людини буде взагалі недоцільно.

Онтологічна катастрофа, втрата смислів, деградація і дегуманізація людини – виклики і загрози, які потребують глибокого осмислення в нашому суспільстві. Про це говоримо з незалежним дослідником Любомира Бурлачук (Lyubomyra Burlachuk) 

Про це дивіться за відповідним посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008910706062

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
НИНІШНІ ОЧІКУВАННЯ УКРАЇНЦІВ

14.01.2019 

На президентських виборах вирішальне значення мають змістовні структури масової свідомості та колективного несвідомого