Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за травень 2018 року

05.06.2018

Виборчий округ №65

Опрацював 256 звернень громадян, підготував та направив в органи влади 124 депутатських звернень. До Верховної Ради України подав 8 депутатських запитів. 
Надав 20 тис.грн. матеріальної допомоги. Через місцеві органи влади допомога склала 50 тис.грн. 37 заявникам безпосередньо сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій, лікувань та у вирішенні інших питань. 
Продовжував «війну» з КМУ з питання забруднення річок Хомора та Случ, а також щодо своєчасного фінансового відшкодування теплопостачальним підприємствам пільг та субсидій 
Безпосередньо на окрузі провів 23 зустрічі, прийняв 48 громадян.
Зокрема, спілкувався з учнями, батьками та педагогічним колективом Хижівської ЗОШ 1-3 ступенів (на придбання необхідного обладнання школа отримала 141 тис.грн.). За мого сприяння придбано дитячий майданчик, 9 комп’ютерів. У с.Мокре Баранівського району ознайомився з функціюванням дошкільного навчального закладу «Малятко», зустрівся з працівниками КП "Галекс - Агро".
У с.Колодянка Новоград-Волинського району зустрівся з жителями села та педагогічним колективом школи. Ознайомився з ходом проведення ремонтних робіт будинку культури, для якого на реконструкцію виділено 120 тис. грн.
Зустрівся з прихожанами сільської церкви у селі Орепи. Надав допомогу на ремонт покрівлі церкви.
Взяв участь у заходах до Дня Перемоги у місті Новоград-Волинську.
У Новоград-Волинський ЗОШ 1-3 ступенів №4 відкрив спортивний майданчик, який встановлено за мого сприяння (вартість 150 тис. грн.).
Взяв участь у освяченні новозбудованого храму Святої Софії Мучениці у селі Сусли. Надав допомогу будівельними матеріалами для облаштування території церкви.
Побував на творчому звіті перед земляками «Дорога додому» Вадима Крищенка в смт. Першотравенськ Баранівського району. Відзначив 16 учасників творчого вечора подарунками. 14 випускників Баранівської школи мистецтв також вручено цінні подарунки.
Відвідав Колодіївську Свято-Покровську церкву в Пулинському районі. Надав допомогу на ремонт церкви.
Прийняв участь в святі села Великий Молодьків Новоград-Волинського району «Село-моє – краса і сила». Відзначив цінними подарунками десять жителів громади. 
Привітав з 90–річчям жительку м. Новограда-Волинського Бражнікову Л.П.
Передав школам 150 кг. цукру та книги .
Благодійний фонд Литвина «Майбутнє Полісся» в сільських школах Дубрівка, Хижівка Баранівського району та с. Курне, станція Курне Пулинського району провів навчання з учнями старших класів з питання професійної орієнтації «Вибір майбутньої професії».
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 103 жителів округу.

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019