Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за травень 2018 року

05.06.2018

Виборчий округ №65

Опрацював 256 звернень громадян, підготував та направив в органи влади 124 депутатських звернень. До Верховної Ради України подав 8 депутатських запитів. 
Надав 20 тис.грн. матеріальної допомоги. Через місцеві органи влади допомога склала 50 тис.грн. 37 заявникам безпосередньо сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій, лікувань та у вирішенні інших питань. 
Продовжував «війну» з КМУ з питання забруднення річок Хомора та Случ, а також щодо своєчасного фінансового відшкодування теплопостачальним підприємствам пільг та субсидій 
Безпосередньо на окрузі провів 23 зустрічі, прийняв 48 громадян.
Зокрема, спілкувався з учнями, батьками та педагогічним колективом Хижівської ЗОШ 1-3 ступенів (на придбання необхідного обладнання школа отримала 141 тис.грн.). За мого сприяння придбано дитячий майданчик, 9 комп’ютерів. У с.Мокре Баранівського району ознайомився з функціюванням дошкільного навчального закладу «Малятко», зустрівся з працівниками КП "Галекс - Агро".
У с.Колодянка Новоград-Волинського району зустрівся з жителями села та педагогічним колективом школи. Ознайомився з ходом проведення ремонтних робіт будинку культури, для якого на реконструкцію виділено 120 тис. грн.
Зустрівся з прихожанами сільської церкви у селі Орепи. Надав допомогу на ремонт покрівлі церкви.
Взяв участь у заходах до Дня Перемоги у місті Новоград-Волинську.
У Новоград-Волинський ЗОШ 1-3 ступенів №4 відкрив спортивний майданчик, який встановлено за мого сприяння (вартість 150 тис. грн.).
Взяв участь у освяченні новозбудованого храму Святої Софії Мучениці у селі Сусли. Надав допомогу будівельними матеріалами для облаштування території церкви.
Побував на творчому звіті перед земляками «Дорога додому» Вадима Крищенка в смт. Першотравенськ Баранівського району. Відзначив 16 учасників творчого вечора подарунками. 14 випускників Баранівської школи мистецтв також вручено цінні подарунки.
Відвідав Колодіївську Свято-Покровську церкву в Пулинському районі. Надав допомогу на ремонт церкви.
Прийняв участь в святі села Великий Молодьків Новоград-Волинського району «Село-моє – краса і сила». Відзначив цінними подарунками десять жителів громади. 
Привітав з 90–річчям жительку м. Новограда-Волинського Бражнікову Л.П.
Передав школам 150 кг. цукру та книги .
Благодійний фонд Литвина «Майбутнє Полісся» в сільських школах Дубрівка, Хижівка Баранівського району та с. Курне, станція Курне Пулинського району провів навчання з учнями старших класів з питання професійної орієнтації «Вибір майбутньої професії».
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 103 жителів округу.

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...