Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ В.ЛИТВИНА ЗА ЧЕРВЕНЬ 2018 РОКУ

04.07.2018

ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ
за червень 2018 року

Виборчий округ №65

Розглянув та опрацював 268 листів та заяв громадян, підготував та направив в органи влади 136 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України три депутатських запити, багаторазово виступав на пленарних засіданнях, вніс 4 законопроекти. 
54 заявникам сприяв у проведенні обстежень, консультацій, лікувань та у вирішенні інших питань. 
Організував матеріальну допомогу людям через обласні і місцеві органи влади на суму 58 тис. грн., особисто надав матдопомоги на 25 тис.грн.
Домігся виділення 5 млн.грн. державної субвенції місцевим бюджетам округу на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій.
Продовжував займатися проблемами забруднення річок Хомора та Случ. Переконав Міноборони в необхідності відновлення госпіталю у Новоград-Волинському, який буде підпорядкований Військово-медичному клінічному центру Центрального регіону (м.Віниця), про що свідчить лист Міністра. 
Безпосередньо на окрузі провів 32 зустрічі, прийняв 87 громадян. Зокрема, відвідав КЗ «Городницький центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю», передав центру реабілітаційне обладнання. Взяв участь у роботі сесії Городницької селищної ради. 
Зустрівся з батьками та дітьми у Центрі соціальної реабілітації дітей -інвалідів Новоград-Волинської міської ради. Передав для центру реабілітаційне обладнання. Допоміг з надходженням коштів для придбання реабілітаційного обладнання на суму 150,5 тис. грн. 
Провів зустріч з жителями будинку по вул. Рокосовського 22 у місті Новограді-Волинському. Сприяв виділенню коштів у сумі 406 тис.грн. на проведення капітального ремонту будинку та 150 тис.грн на капітальний ремонт покрівлі будинку. Зустрівся з жителями мікрорайону «Дружба» для обговорення питання будівництва водогону, на що допоміг з виділенням коштів в сумі 140 тис. грн.
Взяв участь з нагоди випуску Новоград-Волинського колегіуму. 24–м випускникам вручив подарунки. Був присутнім на урочистостях, присвячених 150–річчю Мокренської школи. Відзначив трьох випускників школи та 6-х працівників освіти. Для школи передав ноутбук.
З нагоди 100–річчя запровадження державної служби відзначив цінними подарунками 4 працівників, вручив матеріальну допомогу 6 ветеранам державної служби Баранівського району, а 7 артистам - сувеніри.
Ознайомився з роботою ТОВ «Органік Мілк» та ТОВ « Органічний м’ясний продукт» у м. Баранівка, спілкувався з працівниками.
Взяв участь у випуску із Житомирського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей, де чотирьом випускникам вручив гранти, а також у заходах до дня Пулинської громади Житомирської області. Трьох жителів селища відзначив цінними подарунками.
Благодійний фонд «Майбутнє Полісся», згідно програми «Медична допомога», провів прийом та обстеження жителів Пулинського району у селах Кошелівка, Курне, Мартинівка. Всього обстежено 82 жителі.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 107 жителів округу.

 

 

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".