Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Нагальні буденні проблеми людей у свята

31.08.2018

Сповна їх можна почути від людей у святкові дні, коли вони між іншим говорять про наболіле. Про те, що оптимізм, у який влада швидше грає, ніж сама вірить, ніхто на місцях не сприймає. Люди запитують: коли вона бодай доторкнеться життя? Навіщо для себе влаштовує видовища, тринькаючи кошти? Для чого уся ця балаканина про реформи, коли вони обертаються погіршенням ситуації, занепадом і розвалом того, що до цього так-сяк функціонувало?
Рефреном звучить теза: якщо не знають і не вміють, тоді нехай хоча б не заважають, не створюють перепон, не змінюють правил гри на свою користь, коли просторікують про децентралізацію і водночас тягнуть все на Київ (фінансовий ресурс). Адже, як мінімум, аморально стверджувати, що вчора все було неправильно, а сьогодні починаємо жити по-новому. Все по-новому, а тепер ще й школа…
Треба припинити ображати людей. Замість того, щоб розсварювати суспільство, пропонувати діалог, в основі якого має бути те, що об’єднує людей, консолідує країну. Тільки та влада, у якої немає моралі, вдається до провокування розмежувань і конфліктів, пошуку ворогів.
Це не нагнітання пристрастей, а узагальнення того, про що йшлося на двох десятках зустрічей в районах та містах Житомирщини. Звісно ж було й багато святково-урочистих моментів. У тому числі й на педагогічних конференціях.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

 
Р.S. Фотоінформацію, щоб усі бачили тих, хто не завдяки, а на противагу владі, вірить в Україну і творить Україну можна подивитися на офіційній сторінці Володимира Литвина в ФБ.

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019