Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Нагальні буденні проблеми людей у свята

31.08.2018

Сповна їх можна почути від людей у святкові дні, коли вони між іншим говорять про наболіле. Про те, що оптимізм, у який влада швидше грає, ніж сама вірить, ніхто на місцях не сприймає. Люди запитують: коли вона бодай доторкнеться життя? Навіщо для себе влаштовує видовища, тринькаючи кошти? Для чого уся ця балаканина про реформи, коли вони обертаються погіршенням ситуації, занепадом і розвалом того, що до цього так-сяк функціонувало?
Рефреном звучить теза: якщо не знають і не вміють, тоді нехай хоча б не заважають, не створюють перепон, не змінюють правил гри на свою користь, коли просторікують про децентралізацію і водночас тягнуть все на Київ (фінансовий ресурс). Адже, як мінімум, аморально стверджувати, що вчора все було неправильно, а сьогодні починаємо жити по-новому. Все по-новому, а тепер ще й школа…
Треба припинити ображати людей. Замість того, щоб розсварювати суспільство, пропонувати діалог, в основі якого має бути те, що об’єднує людей, консолідує країну. Тільки та влада, у якої немає моралі, вдається до провокування розмежувань і конфліктів, пошуку ворогів.
Це не нагнітання пристрастей, а узагальнення того, про що йшлося на двох десятках зустрічей в районах та містах Житомирщини. Звісно ж було й багато святково-урочистих моментів. У тому числі й на педагогічних конференціях.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

 
Р.S. Фотоінформацію, щоб усі бачили тих, хто не завдяки, а на противагу владі, вірить в Україну і творить Україну можна подивитися на офіційній сторінці Володимира Литвина в ФБ.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".