Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за липень 2018 року

06.08.2018

Виборчий округ №65

Опрацював 284 звернень громадян, підготував та направив в органи влади 257 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 8 депутатських запитів, виступив співавтором 8 законопроектів. 
За результатами звернень матеріальна допомога виборцям через обласний та районні бюджети склала 45 тис. грн. Особисто надав 27 тис. грн. матеріальної підтримки. 47 заявникам сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій та лікувань. 
Домігся продовження будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайонного ТМО з обсягом фінансування 10,0 млн.грн. А також прийняття рішення Міністром оборони про відновлення діяльності військового госпіталю у м.Новоград-Волинському.
Безпосередньо на окрузі провів 25 зустрічей, прийняв 60 громадян.
Зокрема у селах Мартинівка та Великий Луг Пулинського району зустрівся із жителями, ознайомився зі станом справ у дошкільному закладі «Україночка». Для потреб садочка передав миючі засоби. 
Взяв участь у фестивалі «Рушниками квітне Україна» в с. Кашперівка Баранівського району. 8 учасників фестивалю відзначив цінними подарунками та матеріальною допомогою.
На святі «Маківка літа» в селищі Городниця Новоград-Волинського району вручив цінні подарунки та фінансову допомогу організаторам заходу і художнім колективам.
В місті Новограді-Волинському зустрівся з членами міської спілки воїнів–інтернаціоналістів. 28 з них вручив медалі з нагоди 50-річчя операції «Дунай».
На Міжнародному святі літератури та мистецтва «Лесині джерела» вручив Почесні грамоти Міністерства культури України (5), дипломи «Золота Фортуна» та медалі «Трудова слава»(5) працівникам закладів культури міста. Відзначив цінними подарунками учасників свята та офіційні делегації (20).
У місті Бердичів взяв участь у святі чудотворної ікони Божої Матері Бердичівської, яка належить до святинь католиків та православних. 
Благодійний фонд «Майбутнє Полісся» згідно програми «Медична допомога» провів прийом та консультації лікаря-офтальмолога, необхідні обстеження з діагностики зору для жителів Пулинського району (Кошелівка, Курне, Мартинівка) та Баранівського району (Климентіївка, Рогачів, Заремля, Кашперівка). Всього обстежено 160 людей.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 97 жителів округу.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".