Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Тепер вони вже дісталися поштових відділень у сільській місцевості

28.09.2018

Тепер вони вже дісталися поштових відділень у сільській місцевості. Їх масово закривають, а людей звільняють. Не рентабельно. Ось і всі пояснення.
А в селі Миколаївка Ємільчинського району люди з обуренням говорять про відключення світла на поштовому відділенні. Через це не можна отримати пенсії. А те, що пенсіонерам немає за що жити, до того ж на їх пенсії нерідко утримуються діти та онуки, діла немає нікому.
На всі звернення з цього приводу, обіцяють розібратися та пояснюють, що така оптимізаціє є неминучою. І багатозначуще кивають нагору. А згори – вниз.
Друга «новела»: закриття місцевих вантажних станцій, чим ставлять на коліна підприємства і бізнес. Причому робиться це у ломовий спосіб, без будь-яких пояснень і попереджень. Аргументи про абсурдність, якщо не злочинність, таких кроків ніхто навіть слухати не хоче.
Те ж саме стосується ліквідації зупинок для поїздів та електричок. Людей просто змушують їхати до Києва чи Житомира і звідти починати свою подорож.
Хіба не шкідництво? Очевидно, що іноземцю на чолі «Укрзалізниці» ці та інші проблеми до одного місця. Вони ж не живуть тут. Вища влада абсолютно байдужа. У кращому випадку «вивчають» депутатські запити та звернення з цього приводу.
Мабуть, чекають ефективного «спонукання», щоб почати реагувати. Що ж, чекати залишилось недовго. Бо людей просто притисли до стіни.

Володимир Литвин, голова Народної Партії

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Постулати розколу та єдності України

20.05.2019 

Останні політичні події змушують ще раз звернути увагу на суть політичного процесу, який відбувається нині, заявивши громадянську позицію.