Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Тепер вони вже дісталися поштових відділень у сільській місцевості

28.09.2018

Тепер вони вже дісталися поштових відділень у сільській місцевості. Їх масово закривають, а людей звільняють. Не рентабельно. Ось і всі пояснення.
А в селі Миколаївка Ємільчинського району люди з обуренням говорять про відключення світла на поштовому відділенні. Через це не можна отримати пенсії. А те, що пенсіонерам немає за що жити, до того ж на їх пенсії нерідко утримуються діти та онуки, діла немає нікому.
На всі звернення з цього приводу, обіцяють розібратися та пояснюють, що така оптимізаціє є неминучою. І багатозначуще кивають нагору. А згори – вниз.
Друга «новела»: закриття місцевих вантажних станцій, чим ставлять на коліна підприємства і бізнес. Причому робиться це у ломовий спосіб, без будь-яких пояснень і попереджень. Аргументи про абсурдність, якщо не злочинність, таких кроків ніхто навіть слухати не хоче.
Те ж саме стосується ліквідації зупинок для поїздів та електричок. Людей просто змушують їхати до Києва чи Житомира і звідти починати свою подорож.
Хіба не шкідництво? Очевидно, що іноземцю на чолі «Укрзалізниці» ці та інші проблеми до одного місця. Вони ж не живуть тут. Вища влада абсолютно байдужа. У кращому випадку «вивчають» депутатські запити та звернення з цього приводу.
Мабуть, чекають ефективного «спонукання», щоб почати реагувати. Що ж, чекати залишилось недовго. Бо людей просто притисли до стіни.

Володимир Литвин, голова Народної Партії

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...