Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА ЗА СЕРПЕНЬ 2018 р

07.09.2018

 

Виборчий округ №65

Опрацював 187 звернень громадян, підготував та направив в органи влади 114 депутатських звернень. 
Матеріальна допомога виборцям через обласний та районні бюджети сягнула 65 тис. грн. Особисто надав 27 тис. грн. матеріальної підтримки. 57 заявникам сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій та лікувань. 
Безпосередньо на окрузі провів 27 зустрічей, прийняв 68 виборців.
Взяв участь у заходах з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у Пулинському районі: у Мартинівській та Пулинських громадах відзначив 22 жителів громад подарунками. 
Вітав В.О.Римську з 80-річчям, яка фактично все своє життя присвятила музею Лесі Українки (53 роки ); з 95-річчям ветерана війни А.В.Ребеля та зі 100-річчям М.М.Марчук.
Провів зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами, учасниками операції «Дунай» Баранівського та Пулинського районів, вручив їм 28 медалей.
На заходах до Дня селища Полянка Баранівського району відзначив 12 представників громади.
Взяв участь у педагогічних конференціях працівників освіти в Дубрівській, Чижівській, Піщівський, Брониківський, Довбишській, Пулинській, Баранівській, Новоград-Волинській громадах. Вручив нагороди 90 педагогам та вихователям дошкільних і позашкільних закладів.
Благодійний фонд «Майбутнє Полісся» відповідно до програми «Медична допомога» організував прийом та консультації лікарів у селах Ємільчинського району (Кривотин, Варварівка, Яблунівка, Усолуси, В.Яблунець).Всього обстежено 123 людей. Яблунівському ФАП вручено глюкометр.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб - порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 89 жителів округу. 

Прес-служба Народної Партії

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
НИНІШНІ ОЧІКУВАННЯ УКРАЇНЦІВ

14.01.2019 

На президентських виборах вирішальне значення мають змістовні структури масової свідомості та колективного несвідомого