Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА ЗА СЕРПЕНЬ 2018 р

07.09.2018

 

Виборчий округ №65

Опрацював 187 звернень громадян, підготував та направив в органи влади 114 депутатських звернень. 
Матеріальна допомога виборцям через обласний та районні бюджети сягнула 65 тис. грн. Особисто надав 27 тис. грн. матеріальної підтримки. 57 заявникам сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій та лікувань. 
Безпосередньо на окрузі провів 27 зустрічей, прийняв 68 виборців.
Взяв участь у заходах з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у Пулинському районі: у Мартинівській та Пулинських громадах відзначив 22 жителів громад подарунками. 
Вітав В.О.Римську з 80-річчям, яка фактично все своє життя присвятила музею Лесі Українки (53 роки ); з 95-річчям ветерана війни А.В.Ребеля та зі 100-річчям М.М.Марчук.
Провів зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами, учасниками операції «Дунай» Баранівського та Пулинського районів, вручив їм 28 медалей.
На заходах до Дня селища Полянка Баранівського району відзначив 12 представників громади.
Взяв участь у педагогічних конференціях працівників освіти в Дубрівській, Чижівській, Піщівський, Брониківський, Довбишській, Пулинській, Баранівській, Новоград-Волинській громадах. Вручив нагороди 90 педагогам та вихователям дошкільних і позашкільних закладів.
Благодійний фонд «Майбутнє Полісся» відповідно до програми «Медична допомога» організував прийом та консультації лікарів у селах Ємільчинського району (Кривотин, Варварівка, Яблунівка, Усолуси, В.Яблунець).Всього обстежено 123 людей. Яблунівському ФАП вручено глюкометр.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб - порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 89 жителів округу. 

Прес-служба Народної Партії

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019