Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин: Серед кандидатів у Президенти більш-менш реальних претендентів на президентство – одиниці. Усіх інших можна поділити на групи

18.01.2019

Серед кандидатів у Президенти більш-менш реальних претендентів на президентство – одиниці. Усіх інших можна поділити на групи:

1. Спаринг-партнери основних кандидатів, за яких, скоріше за все, «важковаговики» робитимуть відповідні застави в 2,5 млн грн, щоб отримати їх квоти у виборчих комісіях з метою необхідного контролю за ними. Зрозуміло, що за це технічні кандидати розраховують на отримання відповідних преференцій.

2. Ті, хто, дивлячись на те, як сьогодні потрапляють у владу, стають, скажімо, міністрами чи губернаторами, вважають, що їм можна замахнутися відразу на президентство, адже вони розумніші за тих, хто взявся визначати долю країни.

3. Явно технічні учасники кампанії, які присутність в ній розглядають як можливість просто «заробити», продавши свої місця в комісіях грошовитим кандидатам. Подейкують, що суми за це сягатимуть до 500 тис. доларів.

4. Кандидати, які президентську кампанію розглядають як тренінг перед майбутніми парламентськими виборами. Але при цьому намагатимуться заробити на них у вище зазначений спосіб.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".