Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Сьогоднішня бунтарська Франція як і Україна, знаходяться у пошуках нової моделі суспільства.

20.01.2019

Сьогоднішня бунтарська Франція як і Україна, знаходяться у пошуках нової моделі суспільства.
У наших країнах відбувається спільна боротьба – за гідність, за рівні умови розвитку для громадян і за зміну політичної системи де принципи соціальної відповідальності є в центрі прийняття рішень.
І сьогоднішня Україна і Франція обговорюють різні інструменти трансформації системи представницької демократії у пряму демократію. В основі якої мають бути закладені принципи: співтворення, співволодіння і співуправління.
Різниця між нашими країнами у тому, що в Україні трансформаційні процеси сьогодні обговорюють близько 1% співгромадян, а у Франції мільйони.
P.S. Учора прочитав статтю Сергій Дацюк (Сергей Дацюк) де він пропонує подивитись на ситуацію у Парижі як на європейське продовження нашого Майдану, а не руку кремля. До речі, я так і роблю.

Саму програму дивіться за відповідним посиланням: http://i-ua.tv/index.php?newsid=14711&fbclid=IwAR2S8uVLIOe42gpoOElfA8X37pB3-qIgGawzgfYIlh4Re6cyWkHVX2C7v4o:) 

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...