Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Сьогоднішня бунтарська Франція як і Україна, знаходяться у пошуках нової моделі суспільства.

20.01.2019

Сьогоднішня бунтарська Франція як і Україна, знаходяться у пошуках нової моделі суспільства.
У наших країнах відбувається спільна боротьба – за гідність, за рівні умови розвитку для громадян і за зміну політичної системи де принципи соціальної відповідальності є в центрі прийняття рішень.
І сьогоднішня Україна і Франція обговорюють різні інструменти трансформації системи представницької демократії у пряму демократію. В основі якої мають бути закладені принципи: співтворення, співволодіння і співуправління.
Різниця між нашими країнами у тому, що в Україні трансформаційні процеси сьогодні обговорюють близько 1% співгромадян, а у Франції мільйони.
P.S. Учора прочитав статтю Сергій Дацюк (Сергей Дацюк) де він пропонує подивитись на ситуацію у Парижі як на європейське продовження нашого Майдану, а не руку кремля. До речі, я так і роблю.

Саму програму дивіться за відповідним посиланням: http://i-ua.tv/index.php?newsid=14711&fbclid=IwAR2S8uVLIOe42gpoOElfA8X37pB3-qIgGawzgfYIlh4Re6cyWkHVX2C7v4o:) 

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019