Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Сьогоднішня бунтарська Франція як і Україна, знаходяться у пошуках нової моделі суспільства.

20.01.2019

Сьогоднішня бунтарська Франція як і Україна, знаходяться у пошуках нової моделі суспільства.
У наших країнах відбувається спільна боротьба – за гідність, за рівні умови розвитку для громадян і за зміну політичної системи де принципи соціальної відповідальності є в центрі прийняття рішень.
І сьогоднішня Україна і Франція обговорюють різні інструменти трансформації системи представницької демократії у пряму демократію. В основі якої мають бути закладені принципи: співтворення, співволодіння і співуправління.
Різниця між нашими країнами у тому, що в Україні трансформаційні процеси сьогодні обговорюють близько 1% співгромадян, а у Франції мільйони.
P.S. Учора прочитав статтю Сергій Дацюк (Сергей Дацюк) де він пропонує подивитись на ситуацію у Парижі як на європейське продовження нашого Майдану, а не руку кремля. До речі, я так і роблю.

Саму програму дивіться за відповідним посиланням: http://i-ua.tv/index.php?newsid=14711&fbclid=IwAR2S8uVLIOe42gpoOElfA8X37pB3-qIgGawzgfYIlh4Re6cyWkHVX2C7v4o:) 

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".