Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
СЛУГИ І ПАНИ

31.01.2019

Ярмарка лицемірства сягнула апогею. Маю на увазі висунення кандидатів на слуг народу. Навіть побіжний погляд на декларації претендентів на президентство (це не враховуючи того основного, що вони приховали) свідчить: слуги живуть неспівставно, на порядки краще панів. Питання: хто кому збирається служити?

А пишні і велелюдні акції з висування на президентство. За які кошти? Це ж десятки мільйонів! Звісно, не за свої, зароблені «непосильною» працею, не за партійні. Звідки їм взятися. Вони «витягнуті» з держбюджету, тобто з кишень людей. Про адмінресурс вже й говорити не варто. Як і про масовану рекламу, нагадаю, одна секунда якої вже доходить до 6 тис. гривень!

Перефразовуючи класика, скажу: вузьке, але багате коло слуг народу, страшенно далеко воно від народу. Утім, вони від самого початку до нього і не наближалися. І не збираються йому хоча б якось служити.

Терпіть і далі пани – народ.
Тим більше. що війна і треба мовчати…
І тим більше, що незгоди пережили і краще життя не підході

Володимир Литвин, Голова Народної Партії
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".