Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за грудень 2018 року

05.01.2019

ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ
за грудень 2018 року

Виборчий округ №65

Брав участь в усіх пленарних засіданнях Верховної Ради України та роботі Комітету з питань освіти та науки. Розглянув 317 листів і заяв громадян, підготував та направив в органи влади 278 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 10 депутатських запитів, виступив співавтором чотирьох законопроектів. 
Особисто надав 23 тис. грн. матеріальної підтримки,а через місцеві органи влади – 46 тис. грн. 58 заявникам допоміг у проведенні необхідних обстежень, консультацій та лікувань та у вирішенні інших практичних питань.
Безпосередньо на окрузі провів 14 зустрічей, прийняв 79 виборців.
Взяв участь в заходах з нагоди 50 –річчя Баранівської школи мистецтв. Передав сертифікат на піаніно вартістю 270 тис. грн. Відзначив ветеранів та учнів школи подарунками та матеріальною допомогою.
У Малоцвілянській ЗОШ 1 ступеня зустрівся з педагогічним колективом, вітав з новорічними святами. Спілкувався з педколективом Курчицької ЗОШ та жителями села. Вітав школярів і вчителів.
В Городницькому опорному закладі зустрівся з педагогічним колективом. Вручив подяку від Міністерства освіти і науки України Братунець А.М.-вчителю зарубіжної літератури та Грамоту національної академії педагогічних наук України – Маруш С.В. – вчителю хімії.
Зустрівся з колективом Лучицької школи та з громадою села. Передав громаді домашній кінотеатр,дітям вручив вітання.
В Івашківці побував у ЗОШ 1-2 ступенів і дошкільному навчальному закладі. Вітав з новорічними святами. 
У Киянській школі та ДНЗ вітав школярів, вихованців дошкільного закладу і вчителів.
Освітнім закладам передав 250 кг цукру та 5 футбольних м’ячів.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 87 жителів округу.

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019