Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за грудень 2018 року

05.01.2019

ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ
за грудень 2018 року

Виборчий округ №65

Брав участь в усіх пленарних засіданнях Верховної Ради України та роботі Комітету з питань освіти та науки. Розглянув 317 листів і заяв громадян, підготував та направив в органи влади 278 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 10 депутатських запитів, виступив співавтором чотирьох законопроектів. 
Особисто надав 23 тис. грн. матеріальної підтримки,а через місцеві органи влади – 46 тис. грн. 58 заявникам допоміг у проведенні необхідних обстежень, консультацій та лікувань та у вирішенні інших практичних питань.
Безпосередньо на окрузі провів 14 зустрічей, прийняв 79 виборців.
Взяв участь в заходах з нагоди 50 –річчя Баранівської школи мистецтв. Передав сертифікат на піаніно вартістю 270 тис. грн. Відзначив ветеранів та учнів школи подарунками та матеріальною допомогою.
У Малоцвілянській ЗОШ 1 ступеня зустрівся з педагогічним колективом, вітав з новорічними святами. Спілкувався з педколективом Курчицької ЗОШ та жителями села. Вітав школярів і вчителів.
В Городницькому опорному закладі зустрівся з педагогічним колективом. Вручив подяку від Міністерства освіти і науки України Братунець А.М.-вчителю зарубіжної літератури та Грамоту національної академії педагогічних наук України – Маруш С.В. – вчителю хімії.
Зустрівся з колективом Лучицької школи та з громадою села. Передав громаді домашній кінотеатр,дітям вручив вітання.
В Івашківці побував у ЗОШ 1-2 ступенів і дошкільному навчальному закладі. Вітав з новорічними святами. 
У Киянській школі та ДНЗ вітав школярів, вихованців дошкільного закладу і вчителів.
Освітнім закладам передав 250 кг цукру та 5 футбольних м’ячів.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 87 жителів округу.

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...