Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Афганці – не випадкові люди в Україні!

12.02.2019

Влада робить вигляд, що в календарі пам’ятних і святкових дат на 2019 р. немає такої події, як 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану. Усілякі дрібниці і навіть незрозумілі дати є, а цієї – начебто не існує.
Так, у афганців немає дня перемоги (утім, його відібрали і в старших поколінь). Але в них є головне – честь солдата! Їм довелося рано і навіть миттєво подорослішати, в бою загартувати відчуття братерства і взаємопідтримки, пізнати себе, наочно побачити, що таке смерть, страх і самопожертва. Війна передчасно зробила їх душі мозолястими та покраяла серця шрамами. Але вони на практиці показали, що перемога за тими, у кого перевага не лише у зброї, а насамперед сила волі й мужність, вірність присязі.
Заходи, які відбуваються у ці дні в містах і районах – заслуга братства афганців та небайдужих людей, всього українського суспільства. Але не влади, яка намагається декомунізувати все, щоб випалити народну пам'ять і забути тих, за чиїми спинами її нинішні очільники здобували освіту, робили кар’єру, сколочували свої перші капітали.
Але їм не варто (і небезпечно) забувати, що в афганців особливо розвинене відчуття справедливості й самоповаги. У них – особлива гордість, яку не купити передвиборчими гаслами і навіть грошовими подачками з допомогою різноманітних мереж. Вони – не випадкові люди в Україні!

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019