Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

25.02.2019

У міжвиборчий період, окремими групами і фахівцями з різних галузей, робились спроби «вкинути» у наш повсякденний дискурс питання про ГОЛОВНЕ і ВАЖЛИВЕ, але телевізор переміг і платівка зі старою піснею продовжує відігравати звичну мелодію.
Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись долбоящик, але, на сьогодні, він і гречка успішно роблять свою справу.
У запропонованій передачі СКЛАДНИЙ дискурс про ВАЖЛИВЕ. Тому, якщо ви не бажаєте розуміти існуючу ситуацію і шукати шляхи її вирішення – пульт вам в руки (а гречка вже на підході).
Якщо розумієте що все складно, а тим більше хочете дізнатись про що говорять на засіданнях напівзакритих дискусійних клубів, - запрошую до перегляду і дискусії за відповідним посиланням: http://i-ua.tv/index.php?newsid=14846&fbclid=IwAR2fAnUvlWSWRZrz2Rh7pwTcdMqFb1DcqZZeUrxnd_0-ZsBa7RCdxZ8SlrE

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".