Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за січень 2019 року

06.02.2019

Працював на усіх пленарних засіданнях Верховної Ради України та в Комітеті з питань освіти та науки. Розглянув 109 листів та заяв громадян, підготував та надіслав до органів влади 73 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 4 депутатських запитів, виступив співавтором двох законопроектів. 
На окрузі провів зустрічі в 15 громадах, вручив вітання з різдвяними святами низці дитячих колективів.
Сприяв в отриманні 200 м2 керамічної плитки для потреб 30 ОМБР.
Благодійний фонд «Майбутнє Полісся» надав допомогу в придбанні новорічних подарунків для профспілкового комітету працівників освіти міста Новограда-Волинського, передав Гульській АЗПСМ для обслуговування жителів села стоматологічне крісло.
Матеріальна допомога виборцям на основі депутатських звернень через місцеві органи влади склала 38 тис. гривень, особисто надав допомогу на 24 тис. гривень.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 75 жителів округу.

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...