Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за січень 2019 року

06.02.2019

Працював на усіх пленарних засіданнях Верховної Ради України та в Комітеті з питань освіти та науки. Розглянув 109 листів та заяв громадян, підготував та надіслав до органів влади 73 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 4 депутатських запитів, виступив співавтором двох законопроектів. 
На окрузі провів зустрічі в 15 громадах, вручив вітання з різдвяними святами низці дитячих колективів.
Сприяв в отриманні 200 м2 керамічної плитки для потреб 30 ОМБР.
Благодійний фонд «Майбутнє Полісся» надав допомогу в придбанні новорічних подарунків для профспілкового комітету працівників освіти міста Новограда-Волинського, передав Гульській АЗПСМ для обслуговування жителів села стоматологічне крісло.
Матеріальна допомога виборцям на основі депутатських звернень через місцеві органи влади склала 38 тис. гривень, особисто надав допомогу на 24 тис. гривень.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів громадян, прийнято 75 жителів округу.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".