Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2. Не допомагають депутатські запити і звернення, блокування доріг та мітинги під Кабінетом Міністрів тощо.
Вдався чи не до останнього заходу: проекту постанови Верховної Ради про визнання басейну річок Хомора та Случ на території Полонського району Хмельницької області та Баранівського і Новоград-Волинського районів Житомирської області зоною надзвичайної екологічної ситуації. Зробити це може лише президент за поданням Кабінету Міністрів. 
Сподіваюсь, що депутати підтримають це рішення. Тим більше, що я обійшов усі фракції та групи, заручився підтримкою їх лідерів.
Прошу усі громади, усіх активістів і небайдужих людей надсилати відозви, звернення та вимоги до якнайшвидшого прийняття цієї постанови. Тільки спільними зусиллями зможемо вирішити цю злободенну проблему. Сподіваюсь на Вашу небайдужість!

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Олена Скоморощенко: пригода з Зеленським нам потрібна для здобуття вищого рівня свідомості

14.04.2019 

Чим для України обернеться ймовірне президентство шоумена Зеленського? Чи можливе розгортання вектору зовнішньополітичного розвитку нашої держави? i-ua.tv і далі продовжує обговорювати результати першого туру президентських виборів.