Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за лютий 2019 року

02.03.2019

ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ
за лютий 2019 року

Виборчий округ №65


Розглянув та опрацював 295 листів та заяв громадян, надіслав в органи влади 187 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 10 депутатських запитів.
На звернення виборців надав 15 тис.грн. матеріальної допомоги, а через обласний та районні бюджети 47 тис. грн., 156 заявникам сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій, лікувань.
Домігся збільшення обсягу освітньої субвенції на 10 400,0 тис.грн. для оплати праці педагогічних працівників Житомирської області. 
За мого сприяння Міністерством освіти і науки підготовлено проект розпорядження Кабінету Міністрів Укрїни” Про перерозподіл обягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році”. Проектом передбачено збільшити обсяг освітньої субвенції для бюджету Пулинської селищної об’єднаної територіальної громади в обсязі 1390,9 тис.грн.
З нагоди 30–ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан був присутній на урочистих заходах в смт. Ємільчине, смт. Пулини, міст Баранівка та м. Новоград-Волинський. Надав матеріальну допомогу на статутну діяльність спілкам воїнів Афганістану в сумі 24 тис. грн. Привітав та відзначив учасників Афганської війни,матерів загиблих та вдів. 34-м надав матеріальну допомогу 34-м на суму 11300 грн. Забезпечив та вручив 30 медалей учасникам Афганської війни.
Відвідав Староолександрівську громаду Пулинської ОТГ. Ознайомився з роботою Будинку культури, дитячого навчального закладу,ЗОШ I-II ступенів. Спілкувався з громадою села, звітував про свою роботу.
Побував у Новоград-Волинському спеціалізованому будинку дитини для дітей сиріт з вадами фізичного та розумового розвитку. Передав для їх потреб одяг (більше 200 одиниць).
У зв’язку з 148–ю річницею з дня народження Лесі Українки спілкувався з працівниками музею з питань поліпшення його діяльності та підготовки до 150-річчя поетеси.
Організував у м.Новоград-Волинському регіональну нараду керівників вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації – коледжів, технікумів Житомирської області з обговорення проекту закону України «Про фахову передвищу освіту».
Взяв участь у відкритті дошкільного навчального закладу в с. Тупальці Брониківської ОТГ Новоград-Волинського району. На капітальний ремонт закладу допоміг коштами (майже 600 тис.грн.). Вітав дітей та батьків, спілкувався з громадою. Всього для її потреб за останні роки було спрямовано 1 млрд. 200 тис.грн.
Допоміг дитячому садочку в с. Суховоля (Піщівської ОТГ): 100 м кв. керамічної плитки та 6-ма одиницями сантехніки. 
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
На окрузі прийняв 35 громадян.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів, прийнято 89 жителів округу.

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019