Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ВЖЕ НАВІТЬ ПІД ВИБОРИ НЕ РОБЛЯТЬ ВИГЛЯД, ЩО ПОЧУЮТЬ КОЖНОГО

25.03.2019

ВЖЕ НАВІТЬ ПІД ВИБОРИ НЕ РОБЛЯТЬ ВИГЛЯД, ЩО ПОЧУЮТЬ КОЖНОГО

Здавалося б, напередодні виборів Президента мали б хоча б брати до уваги потреби людей і не робити очевидних дурниць, які межують зі злочином перед людьми. Так ні. Закривають ФАПи і амбулаторії, «оптимізують» школи, взагалі не звертають уваги на те, що пишуть і говорять люди. Звично навішуючи ярлики сепаратистів, агентів Москви. Мовляв, люди шкодять країні під час війни. Хоча війну обіцяли припинити за декілька тижнів, а тепер наживаються на ній. 
В цьому ряду наміри влади про закриття поштових відділень, а тепер вже й залишків філій Ощадбанку в крупних сільських населених пунктах, там, де вони були. У селищі Першотравенськ пенсіонери благають, просять, волають – залиште відділення банку. Адже ми не можемо дістатися до районного центру. А це не менше 500 пенсіонерів. Відповідь: будемо закривати, бо це державі економічно невигідно. І владі плювати на тих, хто цю державу тримає на собі, у тому числі й нинішню владу. 
Звернувся з вимогою дослухатися до людей і не допустити закриття філії банку.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".