Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА ЗА БЕРЕЗЕНЬ 2019 РОКУ

02.04.2019

Виборчий округ №65

Опрацював 317 звернень громадян, підготував та направив в органи влади 248 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 8 депутатських запитів та проект Постанови про подолання негативних наслідків екологічної ситуації в басейні річок Хомора та Случ на окремих територіях Хмельницької та Житомирської областей. Багаторазово виступав на пленарних засіданнях. 
Особисто виборцям надав 23 тис.грн. матеріальної підтримки, а через місцеві органи влади – 85 тис.грн. 26 заявникам безпосередньо сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій та лікувань, розв’язанні інших нагальних проблем. Зокрема, домігся збереження посади лаборанта амбулаторії загальної практики-сімейної медицини смт Яблунець.
На окрузі провів 17 зустрічей у громадах і колективах, прийняв 45 громадян.
Сприяв в отриманні для потреб 30-ї ОМБ 3 ємкості для води.
Благодійний фонд «Майбутнє Полісся» надав 30-їй ОМБ необхідне обладнання (генератор Hitachi E24 та інше) на загальну суму 16 тис.377 грн.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів, прийнято 78 жителів округу.

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
Що буде, коли "здохне Путін", прилетять інопланетяни і виграє "Слуга народу". Розмова з політичним психологом

26.06.2019 

Яким може бути зворотній бік децентралізації? Чим відрізняються українці і росіяни?