Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА ЗА БЕРЕЗЕНЬ 2019 РОКУ

02.04.2019

Виборчий округ №65

Опрацював 317 звернень громадян, підготував та направив в органи влади 248 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 8 депутатських запитів та проект Постанови про подолання негативних наслідків екологічної ситуації в басейні річок Хомора та Случ на окремих територіях Хмельницької та Житомирської областей. Багаторазово виступав на пленарних засіданнях. 
Особисто виборцям надав 23 тис.грн. матеріальної підтримки, а через місцеві органи влади – 85 тис.грн. 26 заявникам безпосередньо сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій та лікувань, розв’язанні інших нагальних проблем. Зокрема, домігся збереження посади лаборанта амбулаторії загальної практики-сімейної медицини смт Яблунець.
На окрузі провів 17 зустрічей у громадах і колективах, прийняв 45 громадян.
Сприяв в отриманні для потреб 30-ї ОМБ 3 ємкості для води.
Благодійний фонд «Майбутнє Полісся» надав 30-їй ОМБ необхідне обладнання (генератор Hitachi E24 та інше) на загальну суму 16 тис.377 грн.
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів, прийнято 78 жителів округу.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".