Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ВПЕРЕД – ДО ПОВНОГО АБСУРДУ

08.04.2019

ВПЕРЕД – ДО ПОВНОГО АБСУРДУ

На очах усієї країни кандидати у президенти здолали перший етап переддебатної підготовки.

Тепер, якщо дотримуватися запропонованої ними ж логіки, мають перейти до наступного: оголитися і помірятися усіма частинами тіла.

Ясна річ, Зеленський програє у зрості та масі тіла. В усьому іншому має шанс на реванш.

Після цього – черговий етап: здача норм ГТО, українською – ГПО (готовий до праці і оборони). Це особливо важливо, оскільки Верховний головнокомандувач повинен бути прикладом для усіх, хто носить погони. Якщо армія наступає – знаходитися попереду, бажано з прапором. Якщо здійснює маневр, показувати його особистим прикладом.

Цього вимагають прикрі (делікатно кажучи) випадки, коли Порошенко віддав перевагу параду на Хрещатику та вітанням вірних генералів з черговими відзнаками (слід гадати – за героїчні поразки), замість того, щоб бути з бійцями під Іловайськом.

Відтак ГПО має передбачати:

- забіг у хімзахисті на 1-3 км, у повній викладці. Поза сумнівом першим буде Зеленський;

- кидання гранати, Порошенко в цьому мав би показати першість. Але є питання.

- перенесення снарядів для «Градів». Якщо на малу відстань, тоді Зеленському у цій вправі неможливо розраховувати на успіх;

- заплив на 5 км. Чому на п’ять, а тому, що Янукович щоденно долав цю дистанцію – просто для розминки. Судячи з усього, Зеленський не програє;

- управління літаком. Зеленському тут непросто на щось сподіватися, оскільки Порошенко в літаку вже сидів і його навіть піднімали в повітря.

Приймаються також інші пропозиції щодо доповнення нормативів. За результатами виконання цих двох завдань суспільними зусиллями варто запропонувати наступні. Адже до 21 квітня нам пропонують видовища, щоб не говорити про хліб насущний. Сподіваються, що вони цікаві бідним. Залишається поглиблювати цей «процес». Якщо абсурд – то повний абсурд.

Кандидати показали на увесь світ свої аналізи.

Добре, що хоча б привселюдно не здавали аналізи «по-крупному».

Але, схоже, «здають» їх на країну.

Для осмислення такої природи українських виборів, очевидно, саме час згадати М.Гоголя. Зокрема, його п’єсу «Гравці», яка дозволяє вийти на паралель з хитросплетіннями на нашій політичній сцені сьогодні. І повніше відчути співпадіння із сучасними українськими реаліями. Те ж нестримне прагнення до ошуканства, те ж всепоглинаюче крутійство, та ж азартна гра крапленими картами, ті ж пересмикування і намагання видати злодійство за доброчесність. Повна ілюзія достовірності, коли шахрайство переважає традиційні шулерські прийоми.

Відтворюване наше сьогодення має лише одну відмінність: шахрайство вийшло за межі картярського столу і накидається на всю країну, спритність рук замінюється витонченою спекуляцією людьми. На кшталт дій Чичикова з «Мертвих душ», який маніпулював уявними цінностями – кріпаками.

Тепер все також відбувається, як у цього гоголівського героя: для досягнення мети всі засоби підходять.

Отже, те, що відбувається нині в країні, наочно доводить – порядок денний в ній визначають гоголівські «гравці» та чичикови з «Мертвих душ». Володимир Литвин

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".