Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: ПАМ'ЯТЬ ДЕМОНТУВАТИ НЕМОЖЛИВО

13.05.2019

Історія і сучасна практика свідчать, що можна демонтувати пам’ятники, але не можна демонтувати пам’ять, можна перейменувати вулиці, але не можна переінакшити сприйняття людьми свята Перемоги.
Одне з наочних свідчень тому – відзначення 9-го травня у м. Новоград-Волинському. Практично для усіх його жителів воно було, є і залишається днем Перемоги. Другий приклад – заходи у смт Першотравенськ, на якому щонайперше учні школи демонструють, що вони справжні спадкоємці переможців. Підтверджуючи тим самим очевидну істину: майбутнє за тими, хто пам’ятає минуле.
Це має дуже важливе значення, оскільки для перемоги, схоже, намагаються запропонувати й іншу логіку – виключно жалібні інтонації, відмови від подвигів і самопожертв, з якими пов’язуються день переможного торжества.
Спостерігаються намагання запропонувати щось подібне до легких симпатій щодо гітлерівців і мародерів під виглядом вивільнення від радянської спадщини. Перелицювання, а не переосмислення історії і навіть героїзація тих, хто виступав під знаменами рейху. 
Окрім усього іншого, слід пам’ятати, що сучасний світ – це боротьба за ресурси. А головним ресурсом є розум, мізки. І майбутнє України визначатиметься тим, наскільки вони будуть чистими і незасміченими.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".