Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА ЗА КВІТЕНЬ 2019 року

02.05.2019

Виборчий округ №65

Розглянув та опрацював 345 листів та заяв громадян, направив в органи влади 269 депутатських звернень. Подав до Верховної Ради України 10 депутатських запитів, став співавтором двох законопроектів. Багаторазово виступав на пленарних засіданнях 
На звернення виборців надав 18 тис.грн. матеріальної допомоги, а через обласний та районні бюджети 47 тис.грн. 48 заявникам сприяв у проведенні необхідних обстежень, консультацій, лікувань.
Провів на окрузі прийом громадян (25 чоловік) та18 зустрічей. Зокрема, в селі В`язовець Пулинського району, спілкувався із жителями та релігійною громадою. Обговорили питання будівництва церкви. Надав на це фінансову допомогу, допоміг постраждалій від пожежі жительці села Поляченко Г.М. та на лікування Котюк С.С.
В Ємільчинському районі обговорив з представниками громад сіл Вересівки і Радичі питання їх добровільного приєднання до Чижівської ОТГ Новоград-Волинського району.
В смт. Довбиш Баранівського району відвідав стаціонарне відділення для перебування самотніх людей похилого віку. Визначились із напрямками співпраці з Благодійним фондом «Надія для всіх», який забезпечує життєдіяльність установи. Передав для потреб закладу цукор та солодощі.
Ознайомився з функціюванням Довбишського психоневрологічного будинку – інтернат. Зустрівся з колективом закладу.
Провів зустріч з педагогічним колективом Довбишської спеціальної загально-освітньої школи інтернат. Обговорювали питання подальшої долі закладу. Передав для потреб інтернату цукор.
До 33–ї річниці аварії на ЧАЕС надав матеріальну допомогу ліквідаторам-інвалідам. Підготував та направив депутатське звернення Прем’єр-міністру України щодо видачі ліків за пільговими рецептами для ліквідаторів та постраждалих від аварії на ЧАЕС. 
Про депутатську діяльність регулярно інформував через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Помічниками-консультантами здійснено 60 прийомів, прийнято 89 жителів округу.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".